Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hihetetlenül rumlis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hihetetlenül rumlis, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. 3 éve költöztünk össze, az ég világon semmi gond nincs a kapcsolatunkal csak ez a fránya takaritás. Én se vagyok nagy rendmániás de szeretem ha mindenek megvan a helye, multkor a folyosó közepén volt a bugyia, zoknia kérdezem töle ez miért van itt? Itt a helye? Válasz: "Mert miért baj ha ott van?" Szamtalanszor szolnom kellet hogy a WC-t takaritsa ki maga után, ugyahagyja...koszosan. Ha kitakaritok, nem tart a rend 2 napnál tovább mert jön és szétbarmolja. Ha főz valamit, nem pakol el maga után konkrétan háborus övezet szokott lenni a konyhában. Folyton ugy néz TV-t, hogy a hálóbol behozza a paplant és ott marad a konyha közepén a háloszobás paplan amiben alszunk és az szépen addig ott is marad amig én el nem pakolom. Kicsi a lakás és ezért egy szobába vagyunk ketten, az iroasztala egy dágvány. Szóval már úgy érzem értelmetlen takaritani, mert ugy is jön a barátnőm és megint szét lesz barmolva minden. Amig egyedül éltem rendbe tudtam tartani a lakást heti 1 takaritás elég volt. Most szinte naponta kel. Mindig van valami kifogás, hogy ne keljen takaritani, most éppen tanulnom kell, most fáradt vagyok most ez meg az... és ha rajta mulna 1 hónapig is ott lenne a folyosó közepén a zokni. Ráadásul a lakás az enyém és csak a rezsibe segit be, egy nagyon szép helyen lakik, poton pénzért hát én nem értem komolyan, hogy tud ilyen igénytelen lenni egy 22 éves lány... Nagyon sok vitánk volt ebből és odaáig fajult, hogy elköltözök, a lakást meg kiadom másnak. Aki volt már ilyen helyzetben, mit csinált ilyenkor? Megtudtátok beszélni?
2022. jún. 3. 11:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
4%
Az enyém is ilyen, ez van. :D
2022. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Komolyan elköltöznél a SAJÁT lakásodból egy 22 éves életképtelen liba miatt? 😂

Képtelen vagy azt mondani hogy utoljára szóltam ha még egyszer kupleráj lesz akkor szedd össze a dolgaid és húzzál vissza anyádhoz?!

2022. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Munka miatt költözök
2022. jún. 3. 11:31
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Dobjad kifele.
2022. jún. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%

Mindig is ilyen volt?

Csak mert akkor ez nem újdonság, tudtad róla, hogy milyen akkor is, amikor összeköltöztetek. Ennek a vitának nem 3 év után kéne előjönnie.

Ha pedig időközben lett ilyen, akkor annak bizony oka van. Ezt az okot pedig nem ártana felderíteni.

Ha pedig már meg is romlott emiatt a kapcsolat, akkor itt már nem hiszem, hogy sok értelme lenne próbálkozni. Neked kardinális kérdés a rend, ő meg ennek pont az ellenkezője. Nincs olyan megoldás, ami mindkettőtök számára hosszú távon jó.

2022. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Ez kemény :D jó türelmes vagy :D
2022. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Ez 3 év alatt nem sikerült megbeszélni és megoldani? LOL.
2022. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

Olyan rumlis, mint egy kisállat. 😅 Azért ez egy nőre nézve elég gáz. A fiúk szoktak ilyen szinten kupisak lenni, amíg anyu rájuk nem szól, hogy rakjanak rendet és takarítsák ki a szobájukat, különben nincs zsebpénz. Valószínűleg az anyukája mindent megcsinált helyette, neki sosem kellett maga után takarítani, mosogatni, stb. Egyet tehetsz, megmondod neki kerek perec, hogy szereted, de ha nem változtat, akkor nyugodtan költözzön vissza a szüleihez, mert ez nem állapot. Így a lakásod is csak lepusztul.

Mondjuk, jó türelmes vagy, ha 3 éve elnezed neki ezt... 😅

2022. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát nagyon türelmes ember lehetsz, hogy ezt évek óta bírod. Én egy hónap után kiraktam volna egy ilyen igénytelen suttyót.
2022. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene ülnöd vele beszélni, hogy ez nálad nem fér bele és hogyha ezen nem képes változtatni, akkor indulhat útnak… (mindenki képes változtatni, ha akar)
2022. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!