Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt aki később megbánta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki később megbánta, hogy nem olyan párja lett, aki külsőre pont az ő esete/zsánere? Később nem lesz ott a kísértés, ha más típussal jössz össze?

Figyelt kérdés

Férfi, nő, bárki írhat. Elég régóta rá vagyok fixálódva egy típusra nőben: Ez a magas, vékony, lehetőleg sötét hajú. Magas alatt a 175+ centit értem. Én is magas vagyok, majdnem 2 méter és bejönnek a magas nők. Talán azért ez a típus, mert az első nagy szerelmem akivel össze is jöttem ő is ilyen kinézetű volt. Persze nem zárok ki más nőket, akire rá tudom mondani összességében tetszik azzal mindig is ismerkedtem szívesen, voltam is már szerelmes más kinézetű nőbe. Értem én hogy ez a ráfixálódás egy fajta kinézetre nem feltétlen egészséges és próbáltam az évek alatt megszabadulni tőle, de amikor meglátok egy ilyen típusú nőt, akkor a mai napig erős érzelmeket vált ki belőlem. (Vágy érzése, egy kis szomorúság érzése amiért nekem nem sikerült ilyen nőt találni, stb)


Most megismerkedtem egy lánnyal, akivel nagyon jól érzem magam, szeretek vele lenni, el tudom képzelni a páromnak és ő is hasonlóan érez irántam. Helyes csaj is, épp 170 cm, szőke hajú, vékony. Ne értsetek félre csinos lány, de attól még ugyanúgy meg szoktam nézni azokat a lányokat, akik a fentebb írt zsánerembe tartoznak. Ez normális? Tegnap is a Lidl-ben láttam egy 180 centis minden másban is pont az esetem lányt a 190 centis barátjával és arra gondoltam de jó lenne, ha a lány lenne a barátnőm, illetve hogy én milyen béna vagyok, hogy nem tudtam az évek alatt ilyen lányt találni.


2022. jún. 5. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Szegény 170 centis szőke még nem is sejti...
2022. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A troll nem segítőkész válaszra annyit reagálnék, hogy ahogy írtam próbálok felülemelkedni a fizikai dolgokon, mert ép ésszel tudom, hogy nem egészséges hogy ez ilyen meghatározó. Tudom más dolog jó a lelkemnek sokszor, mint amire a testem vagy a szemem vágyik.
2022. jún. 5. 09:58
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem fogsz tudni, mert hosszú távon elő fog jönni nálad és ez úgyis tönkreteszi a kapcsolatotokat, ezért szerintem próbálj hasonló lányokkal ismerkedni amint aki neked bejön, és őt engedd el hogy megtalálhassa azt a férfi akinek ő lesz a tökéletes :)
2022. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kár lenne, csak azért befejezni az ismerkedést ezzel a lánnyal mert nem barna haju és nem magas. Ez azért elég felszínes dolog lenne, főleg hogy amúgy tetszik neked csak nem kimondottan az ideálod.
2022. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az ideálok hajszolása a kulcs a boldogtalanság felé.

Ha szerelmes vagyok valakibe, akkor pont nem érdekel, hogy más, mint az ideálom. Ez nem jelenti azt, hogy ne lenne szép és vonzó. Az, hogy nem olyan a hajszíne, a mellmérete (nem, nem a nagy dinnyék az ideálom :D), vagy épp az arcformája, nem fog bennem frusztrációkat okozni. Nem ettől szeretem, hanem az egész személyért, önmagáért.

Volt már ilyen barátnőm, és egyszer sem merült fel, hogy másra vágyjak.

Sőt, a mostani kiszemeltem is ez a kategória. A lehető legkevésbé hasonlít az ideálomra, de összességében annyira csodás lány, én lennék a legboldogabb, ha a barátnőm lenne.

2022. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amig felszines vagy addig másra fogsz vágyni.


Akkor jonnel rá hogy nem ez szamit amikor rajossz arra hogy a neked tetszővel rosszabb az élet mint a masikkal.

2022. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg más felé kacsingatsz, addig nem vagy eléggé szerelmes. Ezen a zsánerezésen meg csak az fog segíteni, ha vagy találsz egy ilyen nőt és azzal minden tökéletes, vagy találsz egy ilyen nőt és kiábrándulsz belőle, amivel rájössz, hogy nem minden magas, sötét hajú lány ideális hozzád.
2022. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legtöbben így vannak. Összejönnek valakivel, mert "jobbat úgyse találnának", házasság, gyerekek, elhíznak és egész életüket boldogtalanul élik le
2022. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Te sztem megbánnád. Mert van az a típus, aki azért jön össze a zsánerén kívül esővel, mert az mégis ANNYIRA, DE ANNYIRA vonzza, és rózsaszín szemüvegben van... meg te, aki azon szomorkodsz még mindig, hogy nem a 180 centis gazella a nőd, és a másik csajjal is azért vagy, mert ha ló nincs, jó a szamár is, és nem akarsz egyedül lenni.
2022. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sekélyes dolog így gondolkodni.

Én pl világ életemben a barna hajú srácokat néztem, a mostani párom mégis szőke, amit kimondottan nem szeretek eddig. Mióta viszont vele vagyok, sokkal jobban fel kapom a fejem a szőke férfiakra. Szóval a zsáner változhat külsőre, de a belső értékek sokkal fontosabbak.

Kit érdekel, milyen színű a haja vagy a szeme, ha alapvetően van kémia és szemelyisegre is osszepasszoltok???

2022. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!