Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszulesne más nonek is, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszulesne más nonek is, ha a párja azt mondaná,hogy ne kapcsolgassam a tévét, mert ez az ő lakása és ő van otthon, nem én ?

Figyelt kérdés
Ez ott kezdődött,hogy a tévét bámulta, miközben én szerettem volna vele romantikazni, elvettem tőle a távirányítót és kikapcsoltam a tévét. O vissza be, én ki. És ezekre mondta azt,amit már leírtam.
2022. jún. 5. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, bunkó viselkedés ez csak rosszabb lesz
2022. jún. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ez redflag.
2022. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, de szerintem az még bunkóbb viselkedés, hogy te csak úgy se szó se beszéd kiveszed a kezéből a távirányítót, miközben ő tévét néz, és kikapcsolod a tévét. Az már csak hab a tortán, hogy a saját lakásában nézné a szerencsétlen a tévét. Ez a viselkedés szerintem mindenhol kiábrándító lenne, illetve nőként azt mondom, nem is valami nőies megoldás, ha romantikázni szeretnél vele :)
2022. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az ölébe ültem es elkezdtem puszilgatni,de ő azt mondta,hogy menjek arrébb, nem látja a tévét. Játékosan vettem el a távirányítót, O reagált agressziven
2022. jún. 5. 11:09
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
De ha már az ölébe ülésre így reagált, nem gondoltad, hogy talán nem kéne kikapcsolni most a tévét ez zavarni, mert inkább ahhoz van kedve? Nincs kedve mindig mindenkinek nonstop csak szexelni meg romantikázni. Persze ezt meg is mondhatta volna neked, nyilván. De szerintem nem voltál valami megértő és kedves, én inkább ezt mondanám red flag-nek ha már így rögtön red flag-ezünk, nem azt, hogy kell neki én-idő.
2022. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rengeteg én időt kap, két hete nem.talalkoztunk és szerettem volna vele lenni,de ő a tévét bámulta. Azt hittem,hogy végre együtt lehetünk
2022. jún. 5. 11:16
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

"ez az ő lakása és ő van otthon, nem én"


Ez a hozzáállás és kijelentés nekem bőven elég lenne arra, hogy azonnal felálljak és soha többet ne menjek vissza. Én három évvel ezelőtt költöztem a páromhoz, aki mindig azt mondja, hogy onnantól kezdve, hogy én is nála élek, az otthona közös (nyilván nem anyagilag). Soha, egyetlen percig nem éreztette azt, hogy az övé a lakás, mindig azt mondja, hogy mindketten otthon vagyunk benne.


A párod egy önző sggfej. Nekem egyszer mondta az exem, hogy ha nem tetszik valami, haza lehet menni, nem kellett kétszer mondania.

2022. jún. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ilyesmit mondott nekem egyszer az exem. Az ő megörökölt lakásába terveztünk beköltözni és már akkor mondott valami olyasmit, hogy a bútorok ott maradnak ahol vannak mert az ő lakása és ő mondja meg mi lesz. Na mondtam neki, hogy köszi akkor sztornó mert később durvább dolgok is lesznek. Nem bántam meg és hála istennek, hogy költözés előtt ilyet beszólt.
2022. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kifelé áll a szénád...
2022. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit erőszakos voltál. Neki akkor tévét nézni volt kedve, nem romantikázn. Elvenni tőle a saját tulajdonát, ráerőltetni az akaratodat nem vicces, nem cuki. Ha téged zavart, hogy nem romantikáztatok, felnőtt módjára meg kellett volna beszélni, és hazamenni, ha úgy érzed, nem foglalkozik veled eleget, nem mint egy óvodás gyerek elvenni tőle a távirányítót.
2022. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!