Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma, hogy heti 3x nyelvet tanulok otthon, este 6-tól 7-ig?

Figyelt kérdés
Volt barátom szidott mindig ,hogy másfél éve el van rontva minden délután, heti 3x, mert tanulok. Nem lehet csinálni semmit miattam.
2022. márc. 23. 08:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
És neki megvan a 8 általános? Hasonló lehetett a probléma.
2022. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kisebbsegi komplexusa volt... Minden delutan programozni akart vagy mivel indokolta, hogy nem tanulhatsz 2-3* egy heten?
2022. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem probléma. 1 óra hosszáig nem hiszem el hogy nem tudta volna lefoglalni magát
2022. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

"Volt barátom szidott ..."


Miért foglalkozol a VOLT barátoddal? Lépj túl rajta, és nyugodtan tanulj, vagy csinálj azt amihez kedved van.

2022. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Azt mondta, miattam nem lehetett csinálni semmit. De mit,azt nem mondta.


Amúgy külföldön élünk és ő jó nyelvtudassal jött ki, én meg nem. Anyja erőltette rá régen a nyelvet, én szüleim meg hagyjuk.. Ha már kint élek, szerettem volna tanulni, mert ne örökké mosogató és takarító munkakörökben tudjak elhelyezkedni. Lassan végzek amúgy, de már nem vagyunk együtt.

2022. márc. 23. 08:43
 6/26 A kérdező kommentje:
Olyan helyen élünk, ahol semmi nincs. Túrázni lehet ,ha épp hó nincs vagy eső. Mozi meg bevásárlóközpont 1 órára van autóval. Hétköznap, míg dolgoztunk, kizárt, hogy én ennyit levezessek, mert 1 óra vissza is. Neki jogosítványa sincs. Szóval ezért álltam neki tanulni ,mert amíg itt élek, hasznosítsam az időt. Másfél hónap múlva költözöm végre.
2022. márc. 23. 08:47
 7/26 A kérdező kommentje:
Egy dolgot lehetett volna még csinálni: elkocsikázni haverjaihoz, ott isznak ,majd haza. Én egy kortyot se ihatok persze ,mert én vezetek.. Ebben sem voltam partner, ez se tetszett neki. Én is szívesen ittam volna egy koktélt, de maradt az üdítő, mert busz nem jár és más se, jogosítvány meg fontosabb.
2022. márc. 23. 08:52
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

Nem problémáznék miatta, de azért én se lennék elragadtatva ha a hét felében nem csinálhatnék semmit - és itt nem csak arra gondolok hogy közös programot, még csak nem is a saját hobbijaimra, hanem arra hogy valamikor házimunkát is kellene végezni, és ez nem könnyű ha valaki beül a sarokba és elvárja a csenget. (Gyanítom tanuláshoz ez kellene.)


Mondjuk nem értem, miért fontos hogy a VOLT pasid szerint mi probléma meg mi nem..

2022. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Egy helyiség kellett hozzá, többiben szabad a pálya. Házimunka nagy részét én csináltam.. Sokszor maradt el óra, például december közepétől január közepéig, nyáron is.
2022. márc. 23. 09:10
 10/26 A kérdező kommentje:
Amikor én mondtam ,hogy menjünk autóval 36 percre levő boltba , ott sétáljunk a kutyával, hétköznap, neki ehhez kedve nem volt ,hogy olyan későn mennyünk valahova. Akkor mit várt ,nem értem.
2022. márc. 23. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!