Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretne felvállalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne felvállalni a barátnőm mások előtt?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok valakivel, nonstop beszélünk internet, heti 3-4 alkalommmal találkozó, több hónapos kapcsolat, egyszer sem volt vitta, 30 felettiek vagyunk, rugalmas nem befásultak vagyunk, járunk étterem, gyorsétkezde, séta kézenfogva, fagyi stbb.

Olyan kérdésem van hogy facebookon nem tesszük ki azt hogy kapcsolatba vagyunk, ő részéről, ami oké mert amit mond hogy anélkül is meglehet csalni a másikat.

Másrészt képet se tegyünk ki mert nem számít.

Ergo ő meg a barátnőjével tesz ki képet?

Ha nem számít az fb akkor ő miért tesz ki közös képet, velem meg nem?

Van valaki hasonló helyzetben?

Tanácstalan vagyok, én agyalom túl vagy nem mer felvállalni?



2022. jún. 5. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Miért nem kérdezed meg?

Régi kapcsolatáról sincs fönt kép?

2022. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hellmano ***** válasza:
60%
Nekem sincs kinn, hogy kapcsolatban vagyok meg képeket sem osztok meg és akinek tudnia kell az mégis tudja, hogy kapcsolatban vagyok már 5 éve...nem mindenkit érdekel az, hogy mi van fb-on meg mi nincs. Nyílván sokan , azért nem rakják ki, mert így idegenek ráírhatnak, hogy "Hell szia csöcsgombóc nem akarsz dugni?" meg stb. és ez tetszik nekik, nyílván, ha kinn van, hogy kapcsolat meg képek a párjával, akkor ezek az üzenetek elmaradnak.
2022. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem elképzelhetetlen, ha adódna valami jobb, lapátra lennél téve. :(
2022. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És te 2.-es teszel ki barátokkal képet?

Igen 3 as, ez szinte mindenhol így van, erre mindegy hogy kivan rakva vagy nincs. Aki vihető azt viszik..

2022. jún. 5. 12:41
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ez semmi jót nem jelent.
2022. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
A párommal már két éve együtt éltünk, amikor egyáltalán ismerősök lettünk facebookon 😀 Jó, hozzáteszem, ez azért volt, mert eleinte mindig a másikra vártunk poénkodva, hogy jelöljön be, aztán már csak azért se 😄 Végül párom bejelölt és rögtön kitette, hogy kapcsolatban vagyunk, tett is fel közös képet, de ő soha semmit nem oszt meg, így ezen kívül semmi nincs a profilján.
2022. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Az exemmel neten ismerkedtem meg, 300 km volt köztünk, így pár hét chat és telefonálás után egy háromnapos randiban egyeztünk meg, lévén hogy nem a szomszédban lakott és úgy voltunk vele, hogy együtt töltünk egy picit hosszabb időt. A három napos randi után ragaszkodott hozzá, hogy rögtön kitegyünk közös fotót és hogy kapcsolatban vagyunk. Nekem ez nagyon gyors volt, főleg, hogy mikor én utaztam le hozzá, akkor első nap elvitt az összes családtaghoz és barátjához bemutatni. Később persze rájöttem, hogy nála ez valamifajta önigazolás volt, hogy mennyi csajt össze tud magának szedni, ugyanis előttem is nagyon sok barátnője volt és utánam is.


Én mindig is úgy voltam vele, hogy amikor már komolynak mondható egy kapcsolat, akkor hajlandó vagyok kitenni közös képet, de addig minek? Lehet, hogy a párod még nem vesz komolyan. Egyébként sok olyan ismerősöm van, akiről tudom, hogy évek óta együtt élnek, mégsincs kint, hogy kapcsolatban lennének és nincs közös kép sem. Van, akinek ez nem fontos.

2022. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
jézusom, 6 éve élek együtt a párommal, semmi nyoma nincs ennek egyikünk facebook oldalán sem, sőt egyikünk sem pakolt ki soha semmit, csak amin a barátok megjelöltek. amúgy a messenger kívül meg sem nyitjuk. ja és nem vagyunk őskövületek, 25+.
2022. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem soha egy barátommal sem volt kitéve, hogy kapcsolatban vagyunk. Esetleg 1-1 közös kép volt, és volt három éves kapcsolatom is.

A jelenlegi párommal együtt elunk már, mégsem tudja boldog boldogtalan, mert nincs kiírva. Minek? Aki ismer, az úgyis tudja, hogy együtt vagyunk, akit meg nem ismerek, az nem érdekel.


23N

2022. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az online térnél még mindig sokkal fontosabb, hogy a valódi életben mennyire vállal fel. Értem ez alatt azt, hogy bemutatott-e a szüleinek, testvéreinek, barátainak, mentek-e együtt baráti társaságba, része vagy-e az ő családja életének pl. ünnepek alkalmával...
2022. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!