Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnád bocsátani nőként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnád bocsátani nőként a párodnak,hogy a problemai miatt pár napra, hétre eltűnik, hanyagol? Ideges és feszült és ilyenkor csak azt érzi, hogy én is csak nyűg vagyok.

Figyelt kérdés
Nem tudja kezelni a problémáit és míg rendbe nem jon, addig titeket hanyagol. Ez elfogadható?
2022. jún. 5. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hasonló cipőben vagyok, ha gondolod írj :)

Én vagyok a férfi, nemcsak hogy feldolgozni nem tudtam a problémáim, el is dobtam magamtól.

Most úgy érzem, magamon kell dolgozni, és csak reménykedni tudok, hogy boldog lesz mással.

Igaz, méginkább reménykedem abban, hogy hónap, évek múlva, ha rendbe teszem az életem, velem lehet boldog :(

Olyan különleges lány :'(

Én meg egy hatökör.

2022. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

1x alkalom vagy rendszeres lenne?


Ugyanis ezt hosszútávon nem sokan tolerálnák, főleg ha családos emberről beszélünk. A nő is biztos sokszor érzi úgy jó lenne világgá menni a sok gond elől. Ez nem egyedi, sokan éreznek így nemtől függetlenül. Viszont hosszútávon más megoldást kell keresni a feszkó levezetésre.

2022. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem. A párkapcsolat felelősség is, nem érted van, hanem értetek. Nem te vagy benne a világ közepe, hanem ti, együtt. Nem hagyjuk ott a társunkat napokra, mint egy delíriumos elmeháborodott. Hanem felnőtt emberként megbeszéljük, hogy mi a baj és azt is, ha igényünk van némi magunkba fordulásra. De nem lépünk le úgy, hogy "míg rendbe nem jon, addig titeket hanyagol". Mennyi idő ez? Napok? Hetek? Hónapok?


És a másiknak ott sem vagy addig? Azt sem tudja, mit csinálsz? Hogy van pofád elvárni ilyesmit? Senki sem azért van kapcsolatban, hogy a másikat szolgálja, miközben semmit nem kap vissza a megértésből, szeretetből.


Szakíts aztán mehetsz a barlangodba gyógyikázni. Biztos jobb, mint egy pszichológus, akitől szépen hazamész és folytatod az életed az ülésekkel párhuzamosan, mint a normális felnőttek.

2022. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez a második eset. Tavaly volt egy ilyen időszaka,és most megint úgy tűnik. Tavaly mikor előkerült azt mondta,hogy azért is tűnt el,mert a sok problematol vadparaszt módon viselkedett volna velem,durván,és ettől akart megkímélni.
2022. jún. 5. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Teljen normális, ha szól, hogy összesűrűsödtek a dolgok, pár napig ne találkozzunk, de azt, hogy eltűnik, azt nem tudná még egyszer beadni nekem.

Mégis hogy képzeli, majd vársz, hogy méltóztatik egyszer csak hetek múlva előkerülni, te meg vágj jó képet hozzá, és legyél megértő? Velem ezt csak 1x tudná eljátszani, másodszor szakításnak venném.

2022. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Ha ilyennek ismertem meg, és fogadtam el, akkor nem szólhatnék semmit. De ha idővel lett ilyen, az nem elfogadható. Főleg ha tényleg szó nélkül tűnik el.
2022. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ki tudja mit csinál. Lehet más nővel van, amit "problémának" hív...
2022. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt az a valódi probléma, hogy nem szeret téged, amint azt már leírtuk hatszázhuszonötször. Egyszer csak elhiszed...
2022. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább élnék egyedül, mint egy ilyen "kapcsolatban", ahol a másik nagy ívben sz. a fejemre.
2022. jún. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!