Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek nyűg a baba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nyűg a baba nevelés, jogos ha nem akarok vele tovább együtt lenni?

Figyelt kérdés

Egy hónapos a babánk, viszont azt látom a páromon hogy szinte szenved hogy foglalkozni kell a babával... Ma is leszidta szegényt reggel mert sírni kezdett, néven hogy ő aludni akar nem gyereket etetni.


Én dolgozok , főzök,takarítok neki csak annyi a dolga hogy a babával legyen délelőtt mert délután már én is otthon vagyok.


Viszont nagyon kezd elegem lenni a viselkedéséből. Már azon is elgondolkodtam hogy megkérem hogy költözzön haza ha ennyire nem szereti a saját gyerekét. És hagyjuk békén egymást....


Én 32 férfi vagyok párom pedig 29 éves.


2021. febr. 11. 05:56
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
54%

Láttam en már ffit ahol a nő dolgozott es ő maradt otthon a gyerekkel es amikor hazajott a nő rohant átadni a babát hogy ő ezt nem birja vegre jottel..


(Ugy birom mikor a nő mentalisan kikeszul es a pasik ez miatt csak lehordják a nőt)

2021. febr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Hangsúlyozom azon kívül hogy a babával otthon kell lenni semmi mást nem kell csinálnia. A bevásárlást is én csinálnom. És voltam én is már otthon a babával de valamilyen módon ameddig aludt én főzést lakás takarítást is megtudtam oldani.

2021. febr. 11. 06:24
 3/60 anonim ***** válasza:
52%

#1 azért a Kérdező nagyon nem erről beszél...

Leszidja az egy hónapos síró kisbabát, nem akarja megetetni, mert ő mwg aludni akar? Megáll az ész, ez azért nagyon beteges. Főleg, hogy minden segítséget megkap a párjától. A férfi dolgozik, emellett még főz és takarít, de a kisasszonynak úgy látszik ez nem elég.

Én is kidobnám, de nem rögtön, mégiscsak ott van a közös gyerek. Adnék neki pár hónapot, hátha megjön az esze. De hogy minek akar az ilyen gyereket...másnak aki mit meg nem adna érte, meg nem lehet. Szégyen.

2021. febr. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
65%
Én megértem hogy van az a pont amikor az ember kikészül.Az én fiam nagyon hasfájós volt sokat sirt rengeteget éjszakáztam vele.Sokszor napközben se tudtam csinálni semmit és feszült voltam hogy kupi van de a gyerek sir akkor inkább vele foglalkoztam és alig vártam hogy hazaérjen a férjem és legyen egy szabad órám mig összepakolok.De azért leszidni egy egy hónapos babát mert éhes és az anyuka még aludni akar hát elég durva.Aki gyereket vállal az tudja hogy ez mivel jár vége egyenlőre a nyugodt éjszakáknak.
2021. febr. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
78%
Egy baba nagyon kétemberes dolog. Amikor egy nő már itt tart akkor elég keményen segitségre szorul már.
2021. febr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Várhatok 1-2 hónapot, de egyelőre nagyon nem látom azt, hogy örülne a babának. Ameddig nem született meg nagyon várta. Aztán ahogy látta, hogy milyen felelősséggel jár ez a csöppség ott fordult meg vele a világ.
2021. febr. 11. 06:43
 7/60 anonim ***** válasza:
50%

Talán ha cserèlnétek és nem csak babazombit csinálnál belőle leesne neked, hogy mosogatni van, hogy üdítőbb, mint megint az elégedetlenkedő baba igényeit kielégíteni!


Mégis miért nem te fürdeted, eteted, altatod a saját gyerekedet? Vagy csak szórakoztatod!


Plusz császárral szült? Ha igen, akkor meg pláne érthető, hogy kivan, az nagyon fàj ám most is!


“Ajj hàt nemigaz, hogy megint éhes vagy, az előbb etettelek meg” Ilyenkor csak a saját frusztrációját adja ki!


Ha te is lennél a saját gyerekeddel, átéreznéd, mit érez!


Én olyan 5 hónapos korában akadtam ki, etettem, altattam, ringattam, sétáltam vele, magam mellett volt, és rohadtul nem aludt, csak üvöltött. “mi a francért nem alszol? miért? Miért?” aztán bőgtem. mindezt este egy nehèz nap után, nem tudtam mi baja volt(semmi különös) Még kb egy órát sírt.


Nem bántom a gyerekem, évek teltek el, ennél csúnyábbat is kiabáltam már rá, nagyon szeretem. Inkább kiabáljon mint csendben rácsapjon(mint sokan), mert megérdemli.


Cseréljetek néha, ő nyugodtabb lesz, te meg érezni fogod a stresszt, amit átél.

2021. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
46%
Egyedül csinálja és kimerült! Te miért nem foglalkozol vele? Cseréljétek el az egyik házimunkát erre, hogy legyen nyugta is szerencsétlennek!
2021. febr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem tuti kikészült.

Ez pedig, hogy “semmit” nem kell csinálnia, “csak” a gyerekkel lenni?

Az pont bőven elèg a kikészüléshez. Te meg még elküldenéd ahelyett, hogy felismernèd, hogy valszeg szülés utáni depressziója van, dd semmiképp nem “majd megjön az esze”-kategória, hanem terápia. Kérjetek segítséget! Megszült egy gyereket, iszonyú nagy vàltozás ez, lehet, hogy csak segítséggel tud vele megbirkózni. Tök jó, hogy fizikailag segítesz neki, de úgy tűnik, pazichológus is kellene.

2021. febr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmad sincsen róla, hogy egy gyerekszules mekkora érzelmi, testi, hormonális hullámvasút. A párodnak lehet, hogy szules utáni depressziója van, ami elég kemény dolog, és nem fogja az megoldani, ha áll valami hülye a feje felett, és azt mondogatja, hogy el is mehetsz, ha nem tetszik, meg hogy lám, én is ki tudtam takarítani a gyerek mellett, meg hogy neked nem is kell semmit csinálnod... Ez egy vicc, ne is haragudj.
2021. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!