Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőktől kérdezem, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, szerintetek mennyire gáz, ha valaki ezt csinálja? Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel, hogy nagyszerű kapcsolatotok van a párotokkal, szerelmesek vagytok belé, és szinte minden területen nagyszerű a kapcsolat. Egyet kivéve. A szex maximum "elmegy" kategóriásnak mondható. Ennek pedig egyértelműen a párotok túl kicsi pénisze az oka, egyszerűen nem elég kielégítő nektek, és ezt más sem kompenzálja számotokra, mivel nagyon hiányzik az igazi őrületes, agyeldobós behatolásos szex, mikor a partner úgy igazán alaposan megdolgozza a puncitokat, és remegve kérlelitek hogy ne hagyja abba. Na, képzeljétek el, hogy ehelyett minden próbálkozás ellenére is csak maszatolás jut nektek a párotok kis péniszével, amit kicsit ugyan éreztek, de nem túl élvezetes az egész. Mennyire megvetendő dolog szerintetek ilyen esetben nagy méterű szeretőt tartani a szerelmetek tudta nélkül? Ha szerelmesek vagytok a barátotokba, aki a jó szexen kívül minden szinten megad nektek mindent a világon, és ezen a kis hibán kívül tökéletes a kapcsolatotok, mennyire gáz máshol keresni ezt az egyetlen dolgot, hogy teljes legyen az életetek? Hiszen, ha a párotok nem tudja, akkor nem fáj neki, és boldogan élhettek együtt. Hosszú távon pedig a jó szex hiánya elronthatja az egész kapcsolatot, ami mindkettőtöknek rossz lenne. De ez valamilyen szinten mégiscsak árulás, még akkor is, ha részben a saját kielégülésetekért, de ezáltal a hosszú távú közös boldogságotokért is teszitek, nem? Ti mit gondoltok erről? Szerintetek mi a legjobb döntés ilyen esetben? Mi lenne a helyes? Ti voltatok már ebben a helyzetben? Ha igen, elmesélitek, hogy mit tettetek, és hogy mi lett a vége? Szeretettel és köszönettel várok minden építő véleményt és hasznos személyes tapasztalatot.

2022. jún. 6. 06:34
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
26%

Csak szolok, hogy nagyon sok férfi szereti a nyitott kapcsolatot, akár az egy irányut is. Szerintem új le és mond el neki, h te szeretnéd a nagyobb méretet. Ha lázában akarsz haladni akkor kérd meg, h vasaroljatok egy dildot ami nagy méretű. Majd kicsidenkent használd úgy, h közben a dildon lovagokat és öt oralisan kenyezteted. Ha ez már neki belefér, vesd föl, h kiprobalnád valódi nagyméretű peniszel.

Általában ez működni szokott. És ha a párod is érzi, h az ő mérete nem elég akkor a te boldogságodért ezt be fogja vállalni.



Nálunk is a méret a gond. De pont ellenkezőleg. Sajnos túl nagy vagyok neki így csak egy fajta pozíció nem fájdalmas neki. Persze hiányzik neki is a változatosság. Mi is nyújtottunk és mind a kettőnknek kielégítő. Azóta nem szeretnénk vissza menni a monogám életformába

2022. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Marzanna, igaz, hogy elég mocskosan, "férfiasan" fogalmaztam. Lehet, hogy csak a kielégületlenség teszi, mert már tényleg nagyon fel vagyok húzva. Most már értem, miért gyanítottatok páran ilyesmit. Köszönöm, hogy normálisan elmondtad.
2022. jún. 6. 09:48
 33/50 anonim ***** válasza:
0%

Az biztos, hogy nem engedné neked? Rengeteg férfi fantáziál hármasról.

Én simán nyitott lennék rá, pedig átlag méretem van. De nálunk az feleségem nem akar harmadik partnert az ágyba.

Nézzetek hotwife videókat, és ha bekeményedik a látványra, hozd szóba hogy nyitott lennél ilyen játékokra.

2022. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%

"Most már értem, miért gyanítottatok páran ilyesmit. "


Én pl. többek között abból gyanítottam, hogy úgy kezdted, hogy "Nőktől kérdezem," pedig ha az érdekelne, hogy mennyire "elfogadható", tolerálható, elítélendő stb., amit felvetettél, akkor a férfiak véleménye legalább annyira releváns lenne, és legalább annyira számítana.


Minden apró jelet nem akarok felsorolni, mert számomra kár lenne erre több időt szánni, de a másik, amit szerintem egy nőnek valószínűleg nem jutna eszébe leírni visszavágásként, az az, hogy szopják le a nem létező farkát.


Nőként eszembe sem jutna ilyen.


Persze lehet, hogy van olyan nő, akinek igen.

2022. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

36-os, igen, kifejezetten a nőket kérdezem, mivel arra vagyok kíváncsi, hogy milyen tapasztalataik vannak ilyesmivel kapcsolatban, ők éreztek-e már ilyet, voltak-e már ilyen helyzetben, esetleg megtették-e amit én szeretnék. Azt szeretném tudni, hogy más nők szerint normálisak-e a vágyaim, jogosak-e az igényeim, és igazolható-e bármivel is, amit tenni készülök.

A férfiszempontok kevésbé érdekelnek, mivel világosan megmondtam, hogy a barátomat teljesen ki akarom hagyni ebből, mert megakarom őt kímélni.

A farokszopós sértésről meg csak annyit, hogy az illető bunkó volt velem, ezért reagáltam így, és reflektálni akartam arra, hogy férfinak nevezett.

2022. jún. 6. 10:42
 36/50 anonim ***** válasza:
73%

Engem kimondottan izgatna, ha más pasikkal is szexelnél mellettem, vagy esetleg hármasban dugnánk.

Imádnálak érte, hogy ilyen szexi feleségem vagy

Viszont, ha kihagynál a buliból, ha nem éreznéd azt, hogy velem mindent meg tudsz beszélni, és nem lenne bizalmad felém, akkor én szó nélkül otthagynálak.

2022. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

37


Nőként az a véleményem, hogy nem jönnék össze olyan férfival, akivel "elmegy kategóriának", meg "maszatolásnak" érezném a szexet, vagy nem maradnék vele azok után, hogy ezzel szembesülök.


Sem magam miatt, sem miatta, és főleg nem aláznék meg egy férfit, akit szeretek azzal, hogy a háta mögött más férfiakkal fekszem össze, miközben megpróbálom elhitetni saját magammal, hogy szerelmes vagyok, és hogy ez a megalkuvás, sunnyogás, kettős élet rendben van, csak azért, mert a háta mögött csinálom.


Ha valóban úgy gondolnád, hogy rendben van, és ez belefér egy kölcsönös szereteten és tiszteleten alapuló párkapcsolatba, amiben van közös jövőkép, akkor nem szakítanál te sem, ha kiderülne, hogy egy szűkebb puncis nővel jár össze a hátad mögött évek óta, hogy időnként szexeljen egy igazán jót.

2022. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%

39

Igazad van. Lekókadna a szája, ha ezt a pasi vele csinálná meg, főként ha már évek óta együtt vannak.

A bizalmat könnyű elveszteni.

Ami utána van az már csak nyűglődés és önámítás.


Én is éreztem már azt, hogy nem kielégítő a szex, de kinyitottam a számat és egyből volt rá megoldás.


Gondolod nem fogja aláásni ez a kettősség a szexuális életeteket?

Dehogynem.

Gondolkozz mielőtt cselekszel!

2022. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
88%
Tuti, hogy pasi vagy!
2022. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
31%

27: hat szerencsére azert egyaltalan nem a 12 centis penisz az atlag. En meg eletemben nem talalkoztam akkoraval, 14 volt a legkisebb. Ez a hulye hosszusag is olyan, hogy a neten 6,5 centitol 12 centiig mindent IS irnak. Es az a 12 centi nem felizgult allapotban. Na akkor kepzeld el, hogy mennyire lehet kielegito a szex, ha meg nyugalmi allapotban sem biztos, hogy vegig erne.

Egyebkent a 25 cm mar nekem sem lenne kenyelmes, de eddig egy 20 centissel volt a legeslegjobb, teljesen kenyelmes is volt. Szoval nem kell kelteni a buntudatot mert valakinek nem eleg a "12", ami valszeg meg annal is kisebb.


Kerdezo: szerintem se csald meg, ha tenyleg akkora a szerelem akkor vegyetek egy nagy dildot, beszelj vele oszinten. Talan meg egy felcsatolhatosban is benne lenne, azzal azert csak elethubb lenne az elmeny. De ha nem megy bele mert tok ertheto az is, ha megalazonak erezne, vagy ha meg dildoval sem az igazi, akkor szerintem szakits. Amint mondod, random valasztva is jobb szexet kaphatnal, ne kinozd se magad se ot azzal, hogy meg x evig kielegitetlen a szexualis eleted.

2022. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!