Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őt miért nem érdekli az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őt miért nem érdekli az egészsége?

Figyelt kérdés
A barátommal kb 5 éve vagyok együtt, és azóta túlzás nélkül napról napra csak hízik. Eleinte csak finoman célozgattam olyanokkal, hogy "már megint új nadrág kell?", vagy "egyre nagyobb a pocakod". Amikor láttam, hogy nem hat, akkor felvetettem, hogy közösen eljárunk konditerembe. Ő egy alkalmat bírt ki, én azóta is járok (ennek már 2 éve). Elkezdtem kicsit durvább lenni, és olyanokkal kommentálni a nasijait, hogy "nem vagy még elég kövér..". Ezeken csak nevetett kb. Lassan fél éve nem szexeltünk úgy, hogy ő van felül, mert annyira hamar kifulladt. Ma erőltettem, hogy mégis jöjjön fölém, és sokkoló volt, ami történt. A hasától semmit nem tudott csinálni, abba is hagytuk. Egyből be a fürdőbe, és ráállítottam a mérlegre. A szám láttán elpattant nálam a cérna, de végül megígérte, hogy fogyni fog. Eltelt 1 hónap, reggel mérleg, megnéztem mit mutat, és 3.8(!!) kilóval több volt. Én már tényleg nem tudom mit csináljak. Próbáltam szépen, próbáltam durván, semmi nem használt. Már ott tartunk, hogy hétköznapibb dolgokhoz is a segítségemre van szüksége. Mit tudnék tenni még? Kérlek azt ne írjátok, hogy hagyjam el, mert nem fogom. Nem is betegség okozza, egyszerűen csak reggeltől estig megállás nélkül eszik.
2022. jún. 6. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Miért nem főzöl egészséges kajákat neki?
2022. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez márpedig csak akkor fog változni, ha ő is akarja, és hajlandó tenni is érte. Az nem megoldás, amit az 1-es ír, mert akkor az lenne, hogy megeszi, amit te főzöl, és mellé még nasi. Ez csak az ő akaraterejéből tud változni. Máshogy sajnos nem.

Ő hogy reagált arra, amikor látta, hogy nem fogyott, de még hízott is?

2022. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Hát ha elhagyni nem akarod attól még szeretőket tarthatsz nyugodtan. Az teljesen normális.
2022. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Az állandó zabálás tipikus pótcselekvés. Talán mégsem olyan boldog veled, mint gondolod.
2022. jún. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki, hogy rosszul esik, hogy nem vigyáz magára, hogy nem érdekli, tetszik-e nekem, vagy sem, hogy mindegy neki, hogy érzem magam mellette. Aztán, ha ezt megértette és elfogadta, hogy változásra van szükség, közösen kidolgoznék vele (esetleg dietetikust is bevonva) egy fogyási stratégiát. Nem biztos, hogy a kondi a megfelelő testmozgás számára, inkább lejárnék kosarazni, vagy tollasozni, pingpongozni, vagy úszni. A nasikat eltüntetném otthonról és helyettük kitalálnék valami egészségesebb rágcsálni valót. Ha nem hajlandó együttműködni, akkor nem vagy számára igazán fontos, ez pedig erősen megkérdőjelezi a kapcsolatotok jövőjét. (Bármennyire nem akarod elhagyni őt.)
2022. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem írtad mennyi idősek vagytok, de nézz körül a 40-es legtöbb bepossadt kapcsolatban élő férfiakon, aki hosszabb ideje kapcsolatban vannak :D Ezt most magam ellen is írtam , hisz én 43 vagyok csak én nem ez a kategória, hanem aki mindig sportosan és egészségesen élt/él. De, ha az ismerős körömben végignézek, akkor 10-7 tuti elhízott férfi, aki már kapcsolatban él illetve még gyerek is van. Sajnos azt hiszik, ha meg van a nő meg a gyerek, akkor már minden mindegy alapon minden jó lesz az asszonynak...de amúgy a nők is ugyanez a kategória , hogy elkezdenek hízni állandó kapcsolatban, mint a kocák.
2022. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
:) miert vagytok ti meg egyutt tulajdonkeppen?
2022. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Szia, nálunk hasonló volt barátnőmmel. Ő se akarta észre venni, jött h erős csontozatú stb..egyre rosszabb lett fizikailag, dagadt a lába stb.


Vágya h anya legyen és amikor más ügyből kifolyólag elmentunk dokihoz, mondta neki h figyeljen a súlyára mert gondok lesznek babavállaláskor.


Se az h a gyerek az álma, se az orvos szavai nem hatottak. Se én amiko szépen vagy már durván szóltam semmi nem hatott. Nem hatott h elmondtam h régi alakját jobban kívántam, mert ritka lett a szex is. Erre azt mondta talál olyat akinek így is jó, nem h elgondolkodott volna h lehet van vlmi a mondandómnak..


A végeredmény inzulinrezisztencia és diéta emiatt. Már lassan 1eve járunk dokihoz ezzel, de mostmár jó fél éve semmit nem fogyott a leletek szerint se nem csak látszatra .. de ő azt mondja mennyit fogyott, meg h ítt is ott is mennyire fogyott


Kb +15kg van rajta, de alacsony és rövidek a lábai 34f

2022. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

egyszerűen csak reggeltől estig megállás nélkül eszik.



-> Na márpedig ez nem a semmiből jön.


Nekem is volt ilyen időszakom, amikor rosszullétig ettem magam akárhányszor otthon voltam. Munkába elvonszoltam magam, de ennyi tellett tőlem. Csak egy kis háttér sztori: folyamatosan az öngyilkosság járt az eszemben, úgy éreztem hogy nincs miért élnem. Egyedül az alkohol és az étel tudta enyhíteni a fájdalmat, a falás pillanataiban.

Feltételezhető hogy a párod nem vak, és az otthonotokban van tükör. Nyilván nem neked kell rámutatnod arra hogy meghízott, nyilván magáról is látja csak nem akar szembesülni vele. Nincs ereje hozzá.

Valami baja biztosan van, vagy pajzsmirigy betegség, vagy depresszió, vagy valami más. Gyors és extrém elhízás senkinek sem a hobbija. A hízás természetes folyamat, a fogyás is az, az élet velejárója a súly ingadozása, de nem az extrém mértékű, alapvető funkciókat akadályozó hízás.

2022. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Jól megaláztad, gratulálok.
2022. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!