Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi történhet?

Figyelt kérdés

Elő-előfordul, hogy ha párommal nem együtt töltjük a napot (pl. munka vagy külön program miatt), mikor hazaér, olyan mintha egy idegen ember lenne, és engem is úgy kezel. Reggel, meg előtte végig minden oké, cuki, bújunk, puszi, normális beszélgetés, aztán mintha egy másik ember jönne haza..

Mondtam már neki korábban, akkor mondta, hogy neem, dehogy, majd kicsit megerőltette magát, de továbbra is elofordul ilyen.

Ma is így volt, kérdeztem, vmi baj van? Nem nincs.

Talán beszélget vkivel, és az "kizökkenti" a kapcsolatból? Tényleg nem tudok mire gondolni.


2022. jún. 6. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy igazat mond, és stresszes a munkája?

Nekem még home office után is kell 1-2 óra, hogy átálljak otthoni üzemmódba.

2022. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De sima program után is így van, ma pl fürdőben volt. Az nem túl stresszes... Sőt!
2022. jún. 6. 21:46
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Nálam ez akkor fordul elő, amikor valamiért napokig nem tudunk találkozni (egyébként együtt élünk, de most felújítás miatt átmenetileg a saját lakásomban vagyok). Bármennyire szokott hiányozni, nem vagyok az a fajta, aki a nyakába ugrik, mikor találkozunk. Fura, de kifelé teljesen mást mutatok, mint amit legbelül érzek, kell legalább 2-3 óra, mire oldódok és én is úgy bújok hozzá, ahogy ő hozzám. Lehet, hogy nálatok is csak ilyesmiről van szó. Ha ezt leszámítva nincs nagy probléma köztetek, akkor szerintem felesleges ezen emésztened magad.


41/N

2022. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Talán nem ismered elég jól. Mindig csak kettesben voltatok? Sose láttad más szituban?
2022. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De ez kb 8-9h maximum és nem is a bujas, de hozzám sem szól. Gondoltam majd elmeseljuk, kinek milyen napja volt, kérdeztem, válaszolgatott, de már eleve egy duzzogós fejjel jött be. Mikor meg mentem mellé az ágyba, rosszalloan nézett. Szóval nem az h nem szeret, inkább utál, haragszik.. Pedig nem csináltam semmit, hisz együtt sem voltunk.
2022. jún. 6. 21:53
 6/21 A kérdező kommentje:
Mások előtt a nyitott srác, itthon meg igénye van a befelé fordulasra. De nem baj, ok, de hogy 2 szót nem váltunk, meg süt róla, h baja van... Ez így nem oké.
2022. jún. 6. 21:54
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hű, ez így már tényleg fura. Nem szokott elhívni magával? Pl. fürdőbe nélküled megy, nekem ez picit furcsa. Persze mi is csinálunk néha külön programot a párommal, de fürdőbe pont nem mennék egyedül.
2022. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ilyen velünk is előfordul egy nehéz, stresszes nap után, hogy bár köszönünk egymásnak, rövid mondatokon felül nem beszélünk sokat, csak korán bedőlünk az ágyba. Egyébként engem a fürdő is nagyon le tud szívni, és könnyedén bealszom tőle délután.
2022. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem mehetek jelenleg fürdőbe, de neki egyébként is több az igénye rá, sokat jár. Ezzel nincs baj, vannak külön programjaink, én kirándultam ma egyet. Csak tényleg úgy viselkedik ilyenkor, mint akinek baja van.
2022. jún. 6. 22:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fürdőben volt? Úgy emlékszem Rudasban hetente 1 nap a homokosoké, azért kérdezem.
2022. jún. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!