Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktátok a párotok instagramj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok a párotok instagramját, facebookját nézegetni?

Figyelt kérdés
Nem az üzenetek olvasgatására gondolok, és csak is a telefonját elkérve, az ő jelenlétében nézni ezeket az oldalakat. Én tök kíváncsi vagyok, hogy azok az emberek akiket ő követ, ismerősei miket osztanak meg magukról. Nem ismerek mindenkit ezért szívesen rákérdeznék hogy “xy” kicsoda, honnan ismeri és biztos jó témák jönnének elő a múltból. Egyáltalán semmi hátsószándék nincs bennem, ezt a barátomnak is elmondtam, de ennek ellenére nem engedi, hogy nézegessem mellette az instáját mondjuk. Azzal indokolja, hogy kövessem be ezeket az embereket és nézzem onnan ha akarom, de amúgy ezek az ő ismerősei és nem érti, hogy engem miért érdekel egy idegennek a képei, posztjai? Kérlek azt ne írjátok, hogy titkol valamit és azért nem engedi mert ez nincs így! Szerintetek jogos hogy kb. semmi közöm hozzá és túl kíváncsi vagyok, vagy pedig ez teljesen alapnak kéne hogy legyen?

2022. jún. 7. 00:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Néha mellette vagyok, amikor a gépen görgeti a Facebookot, van, hogy együtt nevetünk posztokon. Maximálisan megbízunk egymásban, nincs titkolnivalónk.
2022. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mi nyíltan kezeljük ezeket a dolgokat. Egymás mellett szoktuk nézegetni a sajátunkat és van, hogy a másik fél odabújik és együtt untatjuk magunk. Lényegében olyan, mint mikor spotifyon vagy netflixen böngészünk, hátha találunk valami érdekeset. Hogy melyikünk fiókjába belépve, az teljesen random.
2022. jún. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ennyire unatkozol??
2022. jún. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Epp eleg munkam van,sportolok es dolgozok az apoltsagom megorzesen.
2022. jún. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi tudjuk egymás teló kodját is, de soha eszembe nem jutna nézegetni. Mondjuk ő nem is nagyon Facebookozik.

Nem érdekel kit honnan ismer, ahogy én se fogok az 1800 mitudom én hány ismerősömről beszámolni.

N 30

2022. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
99%

Amikor állandoan az oldalaimat kutlàszta es az oldalamon pl zeneszámot posztoló fiuismerőseimmel vádolt be aztán mikor teljesen ráfügött erre hogy utánam nyomoz vadol, na akkor néztem én at az ő közösségi oldalait es ki is bukott hogy online tarskeresozik a FB adatlapjával meg egyedulállo nőcik vannak rátapadva és vmiert soha nem akarta kiírni hogy kapcsolatban van.


Azóta nem kell nekem olyan pasi aki online él.

2022. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

N

2022. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 harebell ***** válasza:
96%
Instát nem használunk, a fb feedjére nagy ritkán kíváncsiságból ránézek, illetve ha mellettem görgeti, nézzük együtt. Nekem nincs fb fiókom, szóval ilyenkor megnézem, hogy na mik vannak ott, de annyira nem köt le. Sok más közösségi oldalt nem használunk, de nyugodtan ránézhet bárki bármelyikre, számunkra ebben nincs semmi különös.
2022. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%
Nekem meg van parancsolva, hogy azonnal likolnom kell, ha kirak valamit 🤷‍♂️🤣
2022. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!