Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam vagy próbálkozzak még?

Figyelt kérdés

Egy bulin ismertem meg a srácot. Nem szokott lennt lenni ezeken a bulikon, most megis 8 órán keresztul lennt beszélgetett velem. A buli vegere mar a térdemen volt a keze, és arcrapuszival köszönt el, azt mondta hogy még beszéljünk és hogy találkozzunk.

Másnap elhivott kocsit mosni, kocsikazgattunk, 4 orat talalkoztunk.

Irogattunk, bokolt. Masnap megint talalkoztunk 4 orat.

Es nem ugy nezett ki mint akit ne erdekelnek, ne lennek neki szimpatikus.

Aztan egyik napról a masikra kozolte uzenetben, hogy nem erzi azt amit ilyenkor kene, ezert nem akar tobb eselyt adni a dolognak. A pulcsim meg odaadja majd az occse barátnőjének, akibel joban vagyok. De nem adja neki oda azóta sem, a kocsijaban az anyosules tamlajan van, viszi magaval. Lelattamozta az üzenetem, azóta nem válaszol. Es nemtudom mitol lehet ez, mi foroghat a fejebe hogy egyik naprol a masikra fordult 180 fokot.

Mert én nem éreztem még magam ennyire jól senkivel, ennyire felszabadultnak és nem volt megfelelési kényszerem.barmiről el tudtam vele beszélgetni és nem értem hirtelen miért rázott le, mert rajta is úgy láttam hogy jól érzi magát velem. Szerintetek mitől lehet ez? És mit csinaljak? Mert én úgy éreztem hogy ez működhet.



2022. jún. 7. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem sikerült meg fektetnie az első napokban,megy a következőre,engedd el .
2022. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul érezted, nem működik.
2022. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha én nem akarom elengedni hanem szeretném megtudni az okot? Mit csináljak ha nem válaszol
2022. jún. 7. 13:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert én tényleg úgy éreztem hogy nagyon jól össze illünk
2022. jún. 7. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól színészkedett... Lehet, hogy más is van képben rajtad kívül.
2022. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem értem mi lelhette hirtelen :/ azt hittem jól alakult. Most azt találtam ki hogy a közelében lévő kilátó hoz kimegyek heti 2 alkalommal, mert az insta sztorimat állandóan egyből nezi. Hátha akkor ramir, ha más nem azért hogy személyesen elmondja miért nem. Mert arra választ nem kaptam
2022. jún. 8. 09:56
 7/7 anonim ***** válasza:
az is lehet hogy más van a képben. De ez nem 100%. Lehet hogy tényleg akart esélyt adni a dolognak de nem érez semmit , akkor meg most ne legyen már utálva ezért. Igen elkezdődött a dolog , ment pár tali , aztán nem mozdult meg benne semmi különösebb ami miatt kitartana még. Nem te vagy számára az igazi fogadd el és ennyi.
2022. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!