Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy közel 5 éves párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy közel 5 éves párkapcsolatom. De félek, hogy ráununk egymásra. Kellene valami pezsdítés, frissítést. De mi?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, ő 30 éves, én 24. Lehet csak én érzem, de kezd unalmassá válni, csak élünk egymás mellett, illetve még azt sem, mert nem lakunk együtt. Múlt hónapban nem is szeretkeztünk.

Nincs sok ötletem mivel lehetne felpezsdíteni a kapcsolatunkat. Nem vagyunk otthon ülősek, mászkálunk a barátokhoz, szórakozni, de kettesben nem nagyon tudunk elmenni sehová. Volt már rá példa és 10 perc után eluntuk magunkat. Pedig én benne lennék egy két romantikus randevúba. A szexi fehérneműt és társait ne ajánljátok, mert nem tudom viselni.

Gondoltam, hogy főzök neki valami finomat vagy sütök, de nem tudom értékelné e igazán. Nem tudom mi tévő legyek.


2010. szept. 19. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod viselni a szexi fehérneműt? (Itt sejtem a problémát.)


Szakítsatok, ez a legjobb. Ne legyetek beszarik, mint oly sokan és csak éltek egymás mellett. Legyetek életképesek.

2010. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem lennék én beszari, csak nem tudom mit kell tennem. Nincs sok tapasztalatom ezen a téren. Mindig kellett valaki aki kvázi irányít, aki kiterveli hová menjünk stb. De mivel úgy látom neki jó minden, csak nekem kellene valami új ezért nekem kellene kitalálni valamit. És ez nem megy. Nem vagyok valami fantázia dús. Kis városban élünk mind ketten, ni.cs túl sok lehetőség.

A fehérneműt azért nem tudom viselni, mert nincs hozzá önbizalmam, sokan mondják, hogy szép az alakom, jó a testem, de nagyon rossz az önképem,(így nem tudom ezt elhinni) és még nem sikerült rajta változtatni.

2010. szept. 19. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:

hát, ha tényleg úgy van, ahogy írod, hogy úgy untad meg, hogy még együtt sem laktok, akkor nem sok jövője van ennek a kapcsolatnak. még akkor sem ha feldobod valamivel. Nem lehet félévente, évente TELJESEN újat mutatni valakinek. te te leszel és ő meg ő... a testeteket és lelketeket nem lehet úgy megváltoztatni, hogy az újdonság legyen egy idő után.

Nem lehet, hogy inkább arról van szó, hogy te unatkozol? nem a kapcsolatban... csak úgy? ha találnál egy hobbit, akkor az neki is új lenne, meg neked is... neked lenne programod (lehet, hogy ő is becsatlakozna), és lenne új beszédtéma is.. amúgy meg... ha együtt élnétek.. az élet egyre inkább hozná a helyzeteket, amik mindig újak és együtt kell megoldani... igaz, ez konfliktussal is jár (nemtom, hogy etéren hogy áll a kapscolatotok)

2010. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nincsenek közös programok, meg ha ráuntok egymásra, akkor sztem elég nagy a gond :( Meg hát ha 5 év után még nem laktok együtt... sztem beszéljétek meg...
2010. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vannak közös programok, mint említettem nem vagyunk otthonülősek, csak nem kettesben vagyunk ekkor. Nem lakunk együtt, de ezek magánéleti problémák. Igazából egyikünk szüleinél sem laknánk szívesen, de sajnos mindketten munkanélküliek vagyunk. Így nem lehet albérletbe se menni.
2010. szept. 19. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:
A 2. felét azt megértem, de az elsőt nem! Mért nem együtt mentek valahová? Nem értem...
2010. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16:41 azt írja, hogy társaságban szoktak lenni, nem kettesben... tehát semmit sem csinálnak úgy, hogy csak ő és a párja... ha kimozdulnak, akkor barátokkal teszik, mert nem tudnak egymással mit kezdeni, ha a barátok nincsenek ott és csak kettesben vannak.

Bocsi, de ha ez így van, akkor ennek semmi értelme...

2010. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!