Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a férjem megváltozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a férjem megváltozott külseje. Hogyan tudnám elfogadni?

Figyelt kérdés
54 eves nő vagyok, férjem 60. Kisebb problémáim régóta voltak férjemmel. Pl. hogy én több vagyok nála. Én vezetek, O erre nem volt hajlandó. Szakmájában előrébb léphetett volna de nem. A fejlődést bármiben is hogy modernebb ember legyen élből visszautasította. Ők. Ezt valahogy elfogadtam. Vannak parok ahol a nő a több. Fizetésem is több mint az övé.Most azonban a külseje is megváltozott. Kinti munkája lett. Az arca és a nyaka valami hihetetlen mértékben sötétbarna lett. Iszonyat rosszul áll neki. Persze hiába mondom, meg hogy ebből baja is lehet. Semmit nem fogad el. Rettenetesen oregiti, meg hozzá meg ha borostás a hagyja néha az arcát . Az a baj így már semmi vonzót nem találok benne. A külsejével eddig nem volt gondom. A termeszete ,fafejusege eddig is zavart. Most viszont konkrétan problémát okoz megjelenni vele. Ahhoz már öreg vagyok, hogy válasonn gondolkodnak. Változtatni rajta nem lehet. Így viszont nekem igen rossz érzés, úgy néz ki szégyellem a férjemet. Mi lenne a megoldás? Magamon változtatok és elfogadott? Azt nem tehetem, hogy sehova nem megyek vele.
2022. jún. 8. 02:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
1%
Szerető?
2022. jún. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Éppen a szex ami még működik köztünk. :).
2022. jún. 8. 02:48
 3/36 A kérdező kommentje:
Bár most ki tudja ez is hogy alakul. A felvallalassal lettek gondjaim. Ránézek és annyira nem tetszik amit látok....
2022. jún. 8. 02:55
 4/36 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg a közös lányotokat, fiatokat, hogy mit kezdjek az apjával, ha lesült MUNKA közben a napon. 54 éves korodra ilyen felszínes liba vagy?Reggelente bekened őt fényvédővel?Tudod, ezzel tudtad volna őt támogatni. De neked az való, hogy elhagyod valami kikent selyemfiúért, aki pár dugás után dob téged.két szék közt maradtál. Amúgy feleség és anya vagyok, én diplomás, férjem nem, mindig én kerestem többet, és ettől még tisztelem, szeretem lőt hűségéért, kedvességéert, jó apaságáért, hogy idősebb, hogy sokat dolgozik értünk, hogy mi vagyunk neki mindig fontosak, és nekem is ugyanúgy.
2022. jún. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ezen az segít, ha bekened reggel napvédővel. Persze, hogy hirtelen sokkal öregebbnek tűnik, ha lesült és hozzá fehér borostája van. Ráadásul tényleg öregebb nálad, de hát mindig az volt. Egyébként jó, hogy te törekszel - én is ilyen vagyok - de meg lehet látni annak is az igazát, aki mást tart fontosnak az életben, pl. nyugodtabb, kevésbé megfelelési kényszeres, nem fél a jövőtől, nem akarja folyton igazolni önmagát, kevesebbért is hálás. Gondolom, te is valami ilyesmiket értékelhettél benne, ezek meg még mindig ott vannak.
2022. jún. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Fiaink vannak. Őket nem kerdezem meg. Fenyvedo kremrol meg hallani nem akar. Látom le lettem szidva. Ennyi erővel öt is lehetne, hogy felelőtlen, védekezés nélkül feketére sül amiből akar baja is lehet. Meg simlederes sapkát sem hajlandó tenni. Semmibe veszi a felesége kereset. Én vékony maradtam, pedig a változó kor után ez nem volt könnyű. Sokak szerint jól is állt az a kis plusz. De tudtam neki ez nagyon nem jön be. Erről ennyit.
2022. jún. 8. 05:57
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
Te biztos 54 éves vagy??
2022. jún. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%
60 èvesen persze hogy csúf már szegèny, de gondolom te sem vagy egy Jennifer Lopez.
2022. jún. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
58%
60 évesen előfordul, hogy megváltozik a külső. Ha nem tetszik, cseréld le egy fiatalabbra.
2022. jún. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
80%
5 év múlva nyugdíjas korú lesz. Mi a fenét vársz tőle?
2022. jún. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!