Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy megsértődött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy megsértődött a barátnőm a szülinapi ajándékán?

Figyelt kérdés

Egy új serpenyőt kapott, mert a régiről már kopott le a bevonat és sokszor panaszkodott is, hogy kicsi. Hát vettem egy nagyobbat, ráadásul minőségit.

Kiakadt, megsértődött, merthogy én tudom jól, hogy ő csak kötelességből, kényszerből főz, mert olcsóbb, mint rendelni, meg egészséges kajákat főz, valamint azért, mert cserébe én megcsinálok olyan házimunkákat, amiket ő a főzésnél sokkal jobban utál.

Szerinte a születésnapjára valami szépet kellene kapnia, amit szeret, serpenyőt pedig egy átlagos, uncsi nagybevásárláskor kellett volna újat venni.



2022. jún. 8. 14:59
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%

Nagyrészt igen.

Azért ha valakinek adunk valamit, főleg, ha valami jeles alkalomra, akkor illik igyekezni olyat adni, aminek tényleg, szívből örülne, és nem olyasmit, ami egy gyűlölt tevékenységre emlékezteti.

De úgy látom, itt komolyabb bajok is vannak ebben a kapcsolatban.

2022. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Jegyezd meg: Egy nő se fog örülni soha, alkalomra kapott háztartási eszköznek. Kivéve, ha a hobbijához kötődik.(Pl.főzés a hobbija.)
2022. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
85%
Ja, elég tapló ajándék.
2022. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
88%

Milyen kedves tőled, tényleg. Kopott volt a serpenyő. Csak nem a bejárónőd születésnapja volt.

Egy parfümmel vagy egy fülbevalóval lényegesen nagyobb örömet okoztál volna neki. És az róla szólna. Főleg hogy utál főzni. Amúgy én is. Én is rettentő boldog lennék egy serpenyővel szülinapomra vagy karácsonyra, de jó hogy szép új edényben süthetem a karácsonyi vacsit a családnak, tényleg!


Te magadtól vagy ilyen sügér amúgy?

2022. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az embernek kell nnyira ismernie a párját, hogy tudja minek örülne, mennyire fontos ez neki stb. Vannak akik a praktikus ajándékokat szeretik. Pl.: anyukám a praktikus doglokat szereti, ő örülne ha ilyesmit vennék neki, többször is kapott már tőlem alkalmakra hasznos konyhai dolgokat.


Van akinek szimplán nem fontos egy születésnapi ajándék.

De ha te tudod a barátodról, hogy neki fontos és tudod hogy utál főzni és csak kötelességből teszi, akkor valóban jobb lett volna valami olyasmit venni aminek valóban örül. Nem feltétlen a pénzbeli érték a fontos, hanem hogy tudod, hogy olyasmit adsz a másiknak aminek örülne. Nem egy katasztrófa, csak akkor érdemes beszélgetnetek arról, hogy kinek fontos az ajándék, mik a preferenciák stb.

Erről lehet és kell is beszélni. De ennél nagyobb bajotok sose legyen:)

2022. jún. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
75%
Bocsánat barátnőd*
2022. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
97%
Én örülnék neki mert szeretem a hasznos tárgyakat bár főzni én sem szeretek. Ezek szerint nem ismered elég jól a barátnődet hogy tudd mit szeret mivel tudnál a kedvére tenni.
2022. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél neki mást, végül is azt szeretnéd, hogy boldog legyen és serpenyő úgyis kellett!
2022. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%
Te meg remelem majd egy uj felmosot kapsz!
2022. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
92%
Egy háztartási eszköz, ami a mindennapi élethez kell, amit amúgy is meg kellene venni mert szükség van rá, az nem ajándék. Akkor se, ha kötöttél rá masnit.
2022. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!