Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki ment a párom egy takarító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki ment a párom egy takarító néninek amiért rányitotta a kocsi ajtaját szándékosan a barátom kocsijára, eldöntöttem, hogy elhagyom, szerintetek jó döntés?

Figyelt kérdés

A kb parkolóban ültünk az autóban, és mellénk állt közelre egy idősebb hölgy, majd amikor kinyitotta az ajtót akkor neki nyitotta a párom kocsijának, majd ránézett a páromra, és azt mondta neki, hogy legközelebb álljon máshova.


Erre a párom olyan szinten begurult, kiszállt a kocsiból és elkezdett ordibálni a hölggyel, hogy te szittyós k*csög k*rva mit képzelsz magadról, hogy még neked áll feljebb, és fogta és a takarító felszereléseit amiket az idős asszony kipakolt eldobta egy olyan helyre, ahol lehetetlen utána menni, mert egy ilyen domb alján lévő zárt területre dobta be, viszont ezek után sem fejezte be, hanem letörte a visszapillantó tükrét és a kezébe nyomta, hogy nesze nézzed meg magadat a tükörben, hogy mennyire elbaszott egy vén sz*r vagy.


A párom kocsijának nem lett semmi baja csak egy haloványabb karcolás látszik rajta.


Még sosem láttam ilyen idegesnek, sosem szokta felhúzni magát körülbelül semmin, nagyon megijedtem és nem szeretnék egy ilyen pasi mellett lenni.


2022. jún. 8. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
A szituációban a néni sem volt teljesen okés, hisz ilyenkor egy átlag ember elnézést kér és fizeti az esetleges kárt. Viszont a barátodnak nagyon durva dühkezelési problémái vannak, szóval jogos az elhatározásod, hogy elhagyod, mert ez rád is ki fog hatni.
2022. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem életszerű, de tegyük fel.

A néni kezdte. Viszont a “párod” kibontakozott, hogy agresszív állat. Te is erre számíthatsz.

2022. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
amikor két hülye egymásra talál...
2022. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Shane a párod véletlenül? 😂
2022. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát ennyire nem pöccentem volna be, de biztos elküldtem volna az anyjába a nénit. A cuccok eldobása még fair volt, a kocsi javítása is annyi lesz kb.
2022. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kard ki, kard! TusUp.

😁

2022. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked ez nem fér bele, akkor most kell elhagyni. Megvan az esély későbbi erőszakosságra is.
2022. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy spíler a csávó. Valami proli luvnya kell az ilyen mellé.


Jól tetted, hogy leléptél 😃

2022. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Jó duma. Kitaláljuk, utána levágta a fejét is, és megette. Menekülj!!!
2022. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

30/50 ig festés fényezés

Kocsi típusától függ mennyire lennék ideg

2022. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!