Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagy problémám van!

A párommal jöttek apró problémák amit próbáltam helyre tenni, nyilván egyedül kevés vagyok tudom.. egyszercsak rá írt az exe akivel hosszú ideig kavartak folyton elkezdtek beszélni és én is látom hiszen a barátommal jelszót cseréltünk mert ő féltékeny azon ha egy férfit belajkolok. Szóval itt ez a csajszi aki mellett 0-ának érzem magam, flörtölnek.. meg a csaj azt akarja dolgozzanak együtt, meg ha én nem lennék együtt lakhatnának milyen jó lenne, meg hogy a baratomnál érik a cseresznye és ő hogy meg enné, meg milyen szép kutyusunk van és még sose látta...Mi a fenét csináljak? Tegnap mondtam a barátomnak hogy zavar a flörtöles és önbizalmam 0 de ő ezzel nem is foglalkozott, terelt .. ki mit csinálna a helyembe.



2022. jún. 8. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugy kib*sznám, mint macskát szarni. A lába nem érné a földet.

32N

2022. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Ha szinted feletti kinézetű a faszid, akkor tartsd meg, megéri.
2022. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

milyen problémákról írsz az elején?

szoval 0 önbecsülés/értékelés részedről

a pasid meg az exével épp újra összejövőben, de te rövid porázon vagy tartva

még is mi értelme van ennek mit nyersz belőle? és azt ne mondd h ,,mert szeretem" mert kitépem a szakállamat (ami nem lenne jo mert már régóta növesztem és még mindig nem olyan mint amilyennek kéne lennie)

2022. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Milyen nő hívja már a párja exét csajszinak?😳
2022. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

#4


Szerintem egy kamu kérdést gyártó incel pl. biztosan :).

2022. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy látod a beszélgetéseket, mégis csinálja. Magyarul maximális mértékben bele*arik abba, hogy ez neked hogy esik. Ezek után miért ragaszkodsz ehhez az "emberhez"?
2022. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Totál hülyét csinálnak belőled és te ehhez asszisztálsz. Mi lenne, ha dolgoznál az önbecsüléseden?
2022. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Szedd le az összes cseresznyéjét és menj Haza lekvárt főzni, majd az új pasidnak azzal kenheted a palacsintát!
2022. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek nem férnek bele egy kapcsolatba. Direkt szórakozik veled is, meg valszeg vele is. Baxszon egyedül az ilyen...
2022. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Ja hogy te nem is lájkolhatsz mert féltékeny, de ő nyugodtan és nyíltan flörtölhet. Aha.


Hallgass #8-ra

2022. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!