Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg emberként sétálhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg emberként sétálhatok kézenfogva a barátommal vagy ezért még megszólnak itthon?

Figyelt kérdés

Mennyire toleránsak ma az emberek?

Ha a nő férfi között szájrapuszi csók belefér,azonos nemű párként ha meglátnak szólnának?


2022. jún. 12. 12:27
1 2
 1/19 October15 ***** válasza:
100%

Nálam pl. hetero pároknál sem fér bele az ha tőlem 2 centire a piros lámpánál polírozzák egymás manduláját. Következésképpen melegeknél sem.

Más részről nem szólok mert most ki nem szrja le csak én nem szeretem látni / csinálni publikusan.

Mondjuk ez én vagyok, azt azért számold bele, hogy V. Iktor uralkodásának 12 évében járunk Mi Hazánkkal súlyosbítva... szóval pár mocskos b*zizás simán összejöhet ha éppen összefutsz pár ilyen orc-al.


1.: Nyilván vannak elmebetegek de azért az emberek többsége nem ver rendszeresen melegeket az utcán [meg sehol máshol].

2022. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Hát a buszon sok vénasszony elkezd mellettem sokszor motyogni ha csaj fiúval van is, ha csaj csajjal van részemről cuki, kicsit izgató xd, pasi pasival meg hát nekem mindegy amíg engem nem akarnak beszervezni.
2022. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

KAMU trollkodás.


Ha igazi homi lenne pontosan tudná, hogy nem, hiszen idehaza még az egészséges, MILF + fiatal csődör párost is megbámulják.

2022. jún. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
De amúgy tényleg, kézenfogás, még nem jelent semmit, haver is hozott már így haza bebaszva xD, meg anno suli folyosóján nagy poén volt xDDD
2022. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
5. Mondjuk van benne valami, még exemmel mikor mindketten feketébe jártunk már azért megbámultak, néha kommentárral.
2022. jún. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem értem ebben az országban miért van még olyan ember,aki olyan agresszíven gondolkodik mint az első.
2022. jún. 12. 12:41
 7/19 October15 ***** válasza:
97%
3.: Nem azt mutogatják, hanem megfogják egymás kezét pls... :D A kettő között azért van különbség.
2022. jún. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Itthon eléggé elmaradottak agyilag az emberek. Nem azt kell nézni, hanem hogy ha kulturált kereteken belül van, csináld ami jól esik. Elég volt a sok kirekesztő, buta emberből!
2022. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%

Troll kérdés

Jah elmaradottak itthon az emberek

Én koromban a virág és a méheket alig mérték elmondani , most még quierek vagy mik táncolnak az ovódakban - mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne

2022. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 October15 ***** válasza:
80%
12.: Érdekes óvoda lehet, amúgy te miért jársz oda Kaleta bácsi? :D
2022. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!