Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha a barátotokkal mentek kézenfogva az utcán, közben ő más csajok után forgolódik?

Figyelt kérdés
Vagy csak szerintem gáz ez? Mert az én barátom úgy gondolja, hogy engem csak azért zavar, mert szerinte önértékelési problémáim vannak (szerintem nincsenek).
2016. nov. 3. 19:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
általában azért zavarja ez a nőket, engem az nem zavarna hogy jolvan egy csaj után fordul, de ha állandóan akkor dobnám.
2016. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem, ez rohadtul nem normális. Egészséges lelkületű pasi nem is tenne ilyet a szerelmével. Az én barátom sose csinál ilyet.
2016. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Linó03 ***** válasza:
10%
Nekem volt egy barátom, aki megkérdezte, hogy zavar-e, ha megnéz másik nőt az utcán. Nyilván nem látványosan, de én várhatóan észreveszem. Mondtam, hogy nem zavar, ez csak vizuális élmény, nem izgul rá fel, nem veri rá ki, meg különben is tudtam, hogy engem szeret, és pont nem érdekelt, ha nézett egy nőt 2 másodpercig, akinek 3-szor akkora melle volt, mint nekem.
2016. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem normális, ez szimplán bunkóság.
2016. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális. Az alapvető tiszteletet mutatja irántad. Vagyis a nem lévőt.
2016. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Az a pasi, aki nem nézi meg a nőket, általában egy nőt sem kíván. Vagy is, azt sem, akivel ép kézen fogva sétál.
2016. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom nem forgolodik más csajok után..de nyilván ha előttünk megy csaj megnézi,te is ugyan ezt teszed ha előtted mennek emberek..mert kétlem h csukott szemmel sétálnál!

Másik nézzél te is pasik után majd észhez kap,vagy kommunikáljatok

2016. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális, a "forgolódás" meg különösen nem. Baromi okosnak gondolja magát az "önértékelési probléma" jelzőt lobogtatva, de ez k.rvára nem erről szól, hanem az alapvető, emberi(!) tisztelet hiányáról egyrészt - nyilván - felém, másrészt afelé a nő felé, akire látványosan csorgatja a nyálát. Én egy ilyen bunkó, nőket egy darab húsként kezelő (mind1, hogy én, vagy az a másik... a lényeg ugyanaz), farokvezérelt kisgyerekkel nem tudnék hosszú távon együtt lenni...

Na lehet lepontozni a hisztis, "nem elég vagány/laza/bevállalós/f..sztudjamilyen" p..csát, aki mellesleg 13 éve boldog házasságban él. Puszi!

2016. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális, az én barátom nem teszi, aki meg ilyen volt azzal szakítottam.
2016. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom sosem csinált ilyet. Ha kézen fogva megyünk, ha nem. Elég szomorú, hogy a párod a te (szerinte létező) önértékelési problémáiddal próbál takarózni!!!!
2016. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!