Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet igy elni es ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet igy elni es ebbe gyereket szulni?

Figyelt kérdés

Minap meselte exkoleganom, hogy otthon a negy fal kozott teljesen mas a ferje mint emberek kozott. Mikor talalkoztam vele parszor jofej volt, a figyelem kozeppontjaba volt allandoan, konkretan ugy festett ahogy en az almaim ferfiet kepzeltem el.. Aztan elkezdett meselni a csajszi. Havonta elhordja a ferje minden krvanak reszegen, a legtobbszor emlekszik is ra es napokig a csavo van megsertodve, ignoralja koleganomet, beszologat neki. Ezen a heten 2szer hordta le ket kulonbozo nap ... Szamomra ez valami borzalom. Van egy kozos gyerekuk is. A csavo dolgozik, a no nala el es nincs jovedelme mert ahol dolgozott ott nem volt bejelentve. Eljonni nem tud meg szerintem nem is igazan akar, mert azt mondja hogy ez a "buli" tart 2-3 napig utana minden "jo". Majd x ido mulva kezdodik elolrol..

Kerdeztem tole hogy a gyerek szuletese elott is ilyen volt-e, azt valaszolta hogy neha elofordult de miota (2eve)megvan a gyerek, azota havonta minimum van ilyen. De csak akkor lesz idiota a csavo, ha iszik a haverjanal. Otthon nem is iszik egyaltalan. Multkor azert hordta el szerencsetlen not mindennek, mert a havernal voltak csaladostul a csavo bebaxott es elkezdett ordibalni, a gyerek megijedt es ott hagytak a ferjet, majd nem emlekszem mennyi idovel kesobb ert haza mint a ferj es kitalalta a csavo hogy biztos jol lexopattak exkoleganom meg ehhez hasonlo szaftos finomsagok..

Mikor ezeket elmesélte kopni-nyelni nem tudtam..

Anno a ferj nem akarta hogy dolgozni menjen a no (ekkor nem volt meg gyerek) a csaj elment egy hotelba szobalanykodni amibol az lett hogy a csaj tuti baxatni jar oda es nem takaritani..

Hogy lehet igy elni? Ez annyira szomoru.

Mi az isten baja van az ilyen ferfinak? Ez valami betegseg?

Meg annyit tudok, hogy a csavo segge fenyesre van nyalva otthon, a gyerekkel kb semmit nem foglalkozik csak a gep elott ul ha ugy van egesz nap. Nem segit be a hazimunkaba, egy mosast nem kepes elinditani, mert ezek mind a no feladatai eletszemleletet tartja.. viszont ha mennek valahova akkor mintha egy masik ember lenne, megvaltozik (gondolom hogy az idegenek ne lassak a valo enjet) es bevagodjon azoknal akik nem ismerik milyen valojaban.

Jovohetre athivtak sutogetni, de ezeket tudva inkabb nem megyek. Ez valami borzalom amiben ez a no es szegeny gyermek el...

A not se ertem, hogy miert nem lep. Anyaorthon, nane akarmi csak ebbol a xarbol vinne el a gyereket meg magat. Igy nem lehet elni. Vagy a nonek is van valami agybaja hogy nem latja hogy ez igy nem elet?


2022. jún. 12. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Lelki terrorban tartja a csávó, ez tiszta sor.

Bíztasd hogy kérjen segítséget!

A gyereke lelkét is megnyomorítja ha ezt eltűri.

2022. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem lép mert akkor onnantól kezdve saját magát és a gyerekét is a saját maga által megkeresett pénzből kellene tartania. Stabil élethez stabil jövedelem kell. Meg kell oldani a lakhatás kérdését. Ezekben onnantól kezdve csak magára számíthat. Ez összességében ijesztőbb számára mint az otthoni helyzet.
2022. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem dolgozik, és cserébe ezt elviseli.

Nyilván egy normális nő abba se ment volna bele, hogy ő ne dolgozzon.

Valószínűleg a nő hasonló családban nőtt fel, ez neki a minta, ezért vonzódott ilyen férfihoz.

2022. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%

Egy az egybe az én gyerekkorom. Próbálom kicsit más megvilágításba helyezni a dolgokat.

1. Amikor terhes lett, valószínűleg még nem tudta, ogy milyen a férje valójában. Ha mindenki másnak a szép, mézes-mázos oldalát mutatja, akkor biztos a feleségének is ezt mutatta. De sikerült felcsinálni, gondolja, hogy már becsicskította a nőt, innentől kezdve bármit megtehet. Nem is értem, honnan jön az nektek, hogy tisztában volt a férje személyiségével. Az emberek hazudnak, nem tudtad? Istenem... Tipikus beetetés-kiB@ßás téma, amit oly' sokszor emlegetnek az arab férfiakkal kapcsolatban ezen a fórumon is, csak most épp egy másik magyar csinálja.

2. Azért nem lép, mert lehet, nincs hova mennie. Anyámnak megmondta nagyanyám, hogy ha férjhez megy, ne számítson semmire tőle, sem az apjától. Onnantól kuss van, nem az ő problémájuk. Kedves, nem? Amúgy el tudná tartani a gyereket egyedül? Nm tudhatod, miért nem lép.

3. Biztos azt hiszi, hogy ez lehet még jobb, pedig nem. Nagyon nem. Saját tapasztalatból mondom, hogy ha pl. 3 havonta borul ki otthon az ember, akkor ez csak gyakoribb, nem ritkább lesz. Mi eljutottunk apámmal a heti több idegrohamhoz. Persze ha szedte volna az antipszichotikumait, akkor nem kellett volna szenvednünk, de ez volt, neki senki és semmi nem számított, nem tisztelt se Istent se embert. A külvilág felé felépített mázes-mázos külsőt persze megtartotta.

Kérdező, ne ítélkezz a munkatársad felett, mert ő egy olyan gödörben van, amiből nagyon nehéz kimászni, mert folyamatosan rángat vissza egy kétszínű, beteg, manipulatív, hazug ember.

2022. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Sok ilyen férfi van.. általában ezek nyomulos tipusok , lehazudják az eletuket a nonek, aztan ha meg van egy bunko szemetek lesznek.
2022. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Tipikus erdekhazassag. A ferfinak kell a cseled meg az utod, a nonek a henyeles es a biztos megelhetes. Mivel a fuggoseg egyiranyu, a ferfi megkapta, amit akart, igy a no maximum elturi es remenykedik, hogy egyszer jobb lesz. A nem tul okos, de eleg lusta nok altalaban igy jarnak. Vagy ilyen parkapcsolatuk lesz, vagy semmilyen. De az rossz lenne, mert akkor dolgozni kell jarni. Inkabb a reszeges ferj mellett dontenek.
2022. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Drága, ezt a kérdést már tegnap kiírtad, csak a csaj szemszögéből. Ez a hobbid, vagy mi? Tudom, nem te voltál, de kicsit pont ugyanez a sztori.🙄Sajnos, nem tudom linkelni, mert én nem válaszoltam, nincs meg nekem az a kérdés.
2022. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

Mi a tanulság?

Mielőtt házasságot és gyereket vállalsz valakivel ismerd meg jól, tölts el vele elég időt, ne 1-3 éven belül szülj gyermeket, kérdezd meg a párod hogy ő akar e gyermeket?

2022. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as, hát nem egészen.


Mielőtt házasságot és gyereket vállalsz, legyen egyértelmű mindkettőtöknek, hogy egyikőtök sem kitartottja a másiknak, mindketten dolgoztok a megélhetésért. Neked ki fog esni néhányszor 3 év a gyerekek miatt, de addig és utána is dolgozni fogsz. És fordítva: sem a házimunka, sem a gyereknevelés nem a te kizárólagos dolgod, hiszen ugyanúgy dolgozol, mint a férjed.


Az ilyen szimmetrikus kapcsolatoknál ki sem tud alakulni ilyen helyzet.

2022. jún. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért maradjunk annyiba hogy biztos nem alaptalan feltételezése ez a férfinak
2022. jún. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!