Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmről kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lac136 kérdése:

Barátnőmről kiderült, hogy megismerkedésünk előtt egy évvel pénzért feküdt le pasikkal. Napokban tudtam meg és nem tudom hogy mihez kezdjek ezzel rákérdezzek nála vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem mindegy? Előtted volt, és a prostitúció létezése a férfiak hibája.
2017. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem ártana tudni az előző munkahelyeiről. Hogy például számítanod kell-e arra, hogy a haverjaid belefutnak egy filmbe, amiben szerepel.
2017. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam
2017. aug. 8. 14:15
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Nos, innentől kezdve csak szexpartnerként tudnék rá tekinteni, feltehetően ebben komoly gyakorlata is van...
2017. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%
Komoly kapcsolatra nem kellene egy prosti sem. Hozzáteszem, nem is valók barátnőnek, csak max ürítésre.
2017. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Qvabol lesz a legjobb feleseg. Azert egy nemibetegszuresre elmennek a helyedben.
2017. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha tudtam volna ezt korábban biztos nem jöttem volna össze vele
2017. aug. 8. 14:23
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne, ha előbb meghallgatnád az ő verzióját is, és megpróbálnád megérteni, hogy mi és miért történt? Nem tudom, hogy kitől mit hallottál, de az efféle pletykák sokszor felismerhetetlenségig fel vannak turbózva. De ha nincs is eltúlozva, szerintem akkor is érdemes megismerni az ő nézőpontját. Lehet, hogy így is megundorodsz tőle és ott hagyod, de lehet, hogy egészen más/máshogy történt, mint amit hallottál. Szerintem ennyit mindenki megérdemel.
2017. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

abszolút igazad van mindenképp megbeszélem ezt vele hogy mi miért történt.

de már kezdek tőle elhidegülni

2017. aug. 8. 14:33
 10/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudtad meg? Nem lehet hogy csak pletyka?

Szerintem is mindenképp beszélj vele, de megértem hogy ez elég kiábrándító.

2017. aug. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!