Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani vagy máshogy hozzáál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani vagy máshogy hozzáállni a dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Igazából az a problémám, hogy nem tudom hogy melyik lenne a jobb megoldás: szakítani, vagy kicsit még hagyni a dolgot bontakozni.

4 hónapja vagyunk együtt, mindegyikünk 33 feletti, külön élünk.

A kémia valami brutális, legalábbis eleinte nagyon is az volt, egy érintéstől készen voltam. Nagyon hamar egymásba zúgtunk, mint a tinik.

Úgy alakultak a dolgok, hogy több élethelyzetben láthattuk a másikat és igazából nekem nem tetszik ahogy ő reagál az én érzéseimre.

Én vagyok az örök álmodozó (de minden álmom meg is valósítottam önerőből eddig), ő meg aki inkább mindent leszól és visszarángat a földre. Nyilván ennyi idősen már én is eltudom dönteni, milyen álmokat érdemes kergetni és miket nem. Igazából vele ennyi idő után több konfliktusom volt, és többet sírtam miatta, mint a korábbi, éveken át tartó kapcsolatom alatt összesen.

Nyilván tudom, hogy nem hozzám való, ha ennyire nem mennek a dolgok, de itt vagyok, lassan 34 leszek és most már kezdem azt hinni, hogy tényleg egyedül fogok maradni, ha ennyit válogatok.. De egyszerűen nem tudom elképzelni az életem úgy sem, hogy folyamatosan valakitől az hallgatom, hogy amit csinálok az miért sz...r így, miért sz..r úgy, ez vagy az miért hülyeség.

Tudom, hogy emiatt nem maradhatok vele, de lehet bármit tenni, azzal aki ilyen "negatív" mindig? Volt akinek változott a párjának ez a rossz szokása? Vagy engedjem el a dolgot?


Köszi!


2022. jún. 14. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy nézd meg az 5 hozzád legközelebb álló embert, na, olyan leszel te is, mert ők fognak téged formálni. Ha a lehúzó pasiddal élsz együtt, akkor abba az irányba fogsz tartani, amit ő mutat neked. Képzeld el ennek az ellenkezőjét. Egy olyan férfit, aki nem lehúz, hanem felemel. Akkor nem bőgnél, hanem szárnyalnál.
2022. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, és nagyon őszintén döntsd el. Ha választanod kellene, inkább ezt a lehúzó embert választanád, vagy az egyedüllétet?

Mert szerintem még az eg,edüllét is jobb, mint egy olyan ember társasága, aki nem tart elég értelmesnek, erősnek, tehetségesnek stb.

Elhiszem, hogy nehéz és vágysz egy társra, de szerintem a saját lelked egészsége fontosabb, minthogy egy ilyen személy közelsége megmaradjon.

Te hogy gondolod?

2022. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Hat ez ilyen. Aki tini szerelmet választ felnőtt fejjel is, ott tinisen is szokott véget érni.

Mi lenne, ha nem tudom, először meg ismernéd az adott férfit és csak utána mennel bele érzelmileg is jobban, amikor már ki ismerted ?

Erre a rózsaszín ködös hülyeségre nem lehet kapcsolatot alapozni. Egy normális kapcsolathoz teljes valójában látni kellene a másik felet.

Na, szerinted mennyire nem funkcionál jó párként ez a pasi, ha a rózsaszín habos babos ragyogason át is sikít, hogy mennyire nem passzoltok össze?

2022. jún. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat sírsz miatta? Lehúz? Nem kérdés h atonnal szakítás
2022. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
El kell hagynod. Ha a kémia nagyon jó, akkor még kufircoljatok vagy 2-őt aztán go.
2022. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!