Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képesek vagytok előítélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek vagytok előítélet nélkül hozzáállni a párotok szexualitásához?

Figyelt kérdés

Hiszen nem tudhatjátok, korábban min ment keresztül, gyerekként milyen hatások érték...hogy alakult ki.


Egy szexuális furcsaság, különcség mindent borít a kapcsolatban, vagy létezik elfogadási, megértési kísérlet legalább?



2018. jún. 20. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Ha mondjuk bevallaná, hogy látens pedo, de mondjuk ennek oka kiskori zaklatás akkor megértő lennék, és valamit kitalálnánk együtt, hogy ne bántson ő se másokat, és ne kattanjon meg az elzárkózástól.

2018. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem olyanról van szó, mint ennél a kérdezőnél, tehát nem szerepelnek benne gyermekek vagy állatok, akkor igen.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Pontosan erre gondolok: nem elkönyvelni automatikusan rossz embernek sztereotípiák alapján.
2018. jún. 20. 20:55
 4/16 A kérdező kommentje:
2-es: tehát te nem.
2018. jún. 20. 20:56
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben attól függ, mi a konkrét furcsaság, illetve ő maga hogyan éli meg.
2018. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös, miért függ attól? A te hozzáállásodat kérdeztem. vagy előítélet nélküli, vagy nem. Vagy benne van a megértési szándék, vagy nem.
2018. jún. 20. 20:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze a sztereotípiáknak ahhoz, ha valaki pedofil? Szerinted meg kellene érteni kétségek, kérdések, fenntartások nélkül? Ilyet egészséges, normális ember nem tenne. Főleg, ha kezeltetni sem akarja magát. Legalább menjen rendszeresen pszichológushoz az ilyen ember, hogy kontrollálni tudja a beteges vágyait. Ez nem különcség, vagy furcsaság. Itt nem arról van szó, hogy két nagykorú ember élvez valamit, hanem hogy egy kiszolgáltatott gyermeket molesztálnak, erőszakolnak.
2018. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es, te bűnelkövetésről beszélsz, én meg nem.
2018. jún. 20. 21:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megérthetem, de attól még dönthetek úgy, hogy én ezzel nem akarok együtt élni. Engem pl gyerekkoromban molesztáltak családon belül. Szerinted én nagyon elnéző leszek pedofil hajlamokkal például? Meg tudom érteni és sajnálni is tudom, de hogy nem lennék hajlandó vele lenni, az is biztos.


Amúgy én más hajlam miatt sokalltam be, annak ellenére, hogy megértettem a páromat. De onnantól, hogy jobb meggyőződésem ellenére belementem, hogy kiélhesse velem, átvette a dolog az irányítást felette és a normál szex amire nekem volt igényem, már nem jelentett neki semmit, láthatólag unta ha véletlenül sor került rá. Ráment a kapcsolatunk, úgy hogy én marhára megértő voltam, de ő.....mindegy, hagyjuk.

2018. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9-es, egy kapcsolat mindig 2 emberen múlik.
2018. jún. 20. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!