Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem, hogy egy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, hogy egy a munkahelyem a párommal és az exével?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párom tavaly ment szét az akkori párjával. Nem kapott tőle érzelmileg semmit és az igazat megvalva megcsalta. Akivel megcsalta ígért neki sok mindent, de végül semmi nem lett ezekből az ígéretekből. Munkahely váltáskor ismertem meg a páromat, kb. 5 honappal azután, hogy ez a megcsalás történt. Egyszer láttam, hogy a munkhelyünkön beszélget ezzel az illetővel akivel megcsalta az előző párját. Ekkor én még nem tudtam erről, majd rákérdeztem tőle, hogy kell e valamit tudnom. Ekkor sírva mondta el, hogy mi történt anno és hogy legszivesebben nem mondta volna el, mert nem büszke rá és félt hogy emiatt elhagyom. Azóta semmi nincs csak a munkával kapcsolatos dolog van köztük. Én viszont nehezem kezelem ezt is. Merjek bízni a páromban? Félek, hogy átver engem is. De azt mondja és mutatja, hogy szeret.
2022. jún. 14. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás undorító és gerinctelen dolog. Miért csalta meg az akkori párját? Elég lett volna csak szakitani vele. De így még jól meg is alázta. Nehéz helyzet ez mert nem téged csalt meg viszont én nem tudnék bízni benne és nekem offos lenne a dolog. Ez meg, hogy csak munkakapcsolat van közöttük.... hagyjuk. Ha úgy érzi nem vagy elég jó neki akkor téged is megfog csalni. Valszeg ugyanezzel a csávóval. Én már voltam ilyen szituban sajnos. Tapasztalatból mondom azt amit. Szerintem kíméld meg magad a fájdalomtól.
2022. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék bízni benne. Hiába mutat, tesz vagy ígér akármit. A megcsalást, mint cselekményt senkitől nem viselem el. De hát ez csak én vagyok. Nem vagyunk egyformák. Nyilván. Hogy ezt kezelni hogy lehet, jó kérdés. Gyomor kell hozzá, az biztos. Na meg acélidegek, amiket szerintem nem kell és nem is muszáj kifejleszteni.
2022. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem kéne ilyen. Ha nem vele, majd megcsal mással.

Nem kapott meg érzelmileg semmit? Jaj, szegény, ennyire lelkis, de patkány módon megcsalni azt tud. Kilépni nem. Hagyjuk már, ennek is egy biztos pont kell, aki mellett össze-vissza kefél.

2022. jún. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ez már halott ügy. Kezdődő kapcsoalt és nincs bizalom. Egyébként joggal, mert aki mást megcsal, arról feltételezheted, hogy veled is megteszi
2022. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Nekem van egy exem, 14-15 évesen volt velem együtt. Majd sajnos apai tiltást követően elhagyott. Bár ha belegondolok, valószínűleg anélkül is megtörtént volna, csak megcsalással.

Na most tudom, hogy ez az exem megcsalta a pasijait, sorra vagy 4-et. Lányról van szó. Még is mindig mindenki össze jött vele, nem foglalkoztak azzal, hogy előtte mást megcsalt.

Pedig a többségtől megkapott mindent, kb mindegyik pasijától kapott vagy 100k körüli telefont, amiket sorra szét baszott. A legtöbb mindent megadott neki.

17 évesen költözött el otthonról, az akkori pasijához, nem tudom meddig voltak együtt, nem is érdekel. De tudom, hogy megcsalta, akkor volt együtt egy előző exével egy ideig. Aztán össze jött egy másikkal, de végül munkahelyén megismert egy srácot, akihez eljárkált "játszani", mert hogy neki volt xboxa. A pasija az nem is gondolt arra, hogy csalja a csaj. Aztán ott bukott ki végül a dolog, hogy egyik este nem ment haza, hanem ehhez a pasihoz ment aludni. Aztán jól ki is dobta a gyerek a faszba, azt össze jött azzal akivel csalt. Azt nem tudom, hogy őt is megcsalta e mással, de utána lett neki egy másik srác, akivel laktak győrbe, de gondolom azt is megcsalta, mert hazaköltözött, vissza ide a városomba.

De most megint van neki egy pasija, de van egy sejtésem, hogy már ezt is csalja. Keresztlányom mutatott egy képet, ahol a pasijával van, meg az ex pasijával, az egyikkel, bográcsoztak. Amúgy ez csak nekem undi? :'D

Már mint én nem tudnék ott lenni és haverkodni egy ilyen emberrel.

Aztán fogorvosnál találkoztam egy sráccal, akivel beszélgettünk, tetováló a srác, felhoztam neki exemet, hogy ismeri e. Aztán kiderült hogy igen, hogy szokott hozzá járni tetováltatni.


A srác mesélte, hogy legutolsó alkalommal telefonált valakivel, de olyan fél szavakkal beszélt, valószínűleg a tetováló miatt, de a srác mondta hogy azért leestek neki a dolgok még így is.

Mondta exem a telefonba lévőnek, hogy most nincs itthon a Dávid, meg ilyenek. Szóval több mint valószínű hogy ezt is csalja már.


Szerintem aki ilyen, az már nem tud megváltozni soha. Akin ennyi fasz keresztül ment. Szerintem képtelenség hogy megváltozzon. Bár fene tudja.

2022. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elvileg te vagy az adott munkahelyen a 3. ember, akivel kapcsolata volt?

Vagyis ennyiről tudsz.

Nekem alapvetően az ilyen beltenyészet jellegű helyzetek nem fértek bele az életembe sohasem.

Olyan barátok közt feeling, mindenki mindenkivel vót má'

2022. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!