Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láthatóan idegesíti a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láthatóan idegesíti a barátnőmet, ha beszélek, mintha kontrollálni akarná, miket mondhatok. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Pl telefonon beszélgetünk, és úgy a saját szavaimmal mondanám el egy elintézendő ügynek a folyamatát, szinte a plafonon lesz tőle.

Az nem jó, nem úgy van, hülyeség, de szinte bármit mondok, ez a vége.

Mintha idegesítené, hogy van saját gondolkodásom, véleményem.

Eleinte nem ilyen volt.

Lassan már nem nagyon merek beszélgetést se kezdeményezni vele, mert veszekedés lenne a részéről a végére.

Elhagyni nem akar, sőt, ragaszkodik, hívogat, néha féltékenykedik is.

De én ezt így nem sokáig bírom.

Újabban az a baj, miért hallgatok, miért nem mondok semmit?

Nagyon szélsőséges hangulatingadozásai vannak, így megfelelni neki kissé nehéz.


2022. jún. 15. 18:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez nem egészséges kapcsolat.

Szerintem szakítsatok!

2022. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"Elhagyni nem akar"

Hagyd el te. Nem esik jól neked, ahogy beszél veled.

2022. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Én arra gondoltam, valami egészségügyi problémája lehet, eléggé hajtja magát, képes kikészíteni magát teljesen.

És hamar elfárad, izzad, sokszor erőtlen, de nagyon el akarná közben érni a céljait.

Pedig jár orvoshoz, de lehet, inkább magándokit kéne keresni.

2022. jún. 15. 18:59
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy stresszes, nem ok arra, ahogy veled bánik. A párommal mindketten dolgozunk és mellette egyetemre járunk, én mellette meg magan órákat is tartok, mégsem szabjuk meg, hogyan beszélhet a másik, mit mondhat.

Ez nem amiatt van, mert feszített munkatempoja van, hanem mert a személyisége ilyen. Ez nem lesz jobb, sajnalom :(


24B

2022. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
N*
2022. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van valakije es azert van ilyen hangulathullámzása irántad, vagy türelmetlen, vagy nem elégedett veled, lehet a másikat jobbnak látja mint téged, de az meg öt nem akarja felvállalni.

Így téged sem enged el.

De ez a legrosszabb eset . Legjobb esetben csak tudálékos.

De: semmi esetre se türd, hogy nem respektál! Mert akkor ez csak durvulni fog es egyre jobban lenéz . Kérd ki magadnak ezt a bánásmódot ä, mondd meg, hogy ha nincs türelme hozzád, ne hívjon

2022. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Pszichés probléma lehet a háttérben. Szakemberhez esetleg elmehetnétek
2022. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
És miért hagyod, hogy ez a kontrollmániás hisztérika irányítson? Bár hozzá teszem nők szoktak akkoris ilyet csinálni mikor már nem szerelmesek....
2022. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, erősen konfliktuskerülő vagyok, ha ezt megérzik az erre allergiásak, rámszállnak.

Viszont ha erélyesebb hangulatomban vagyok, akkor békén hagynak.

Valahogy egy harmónikusabb kapcsolatot akartam, hát ez nem olyan. :(

2022. jún. 15. 22:05
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Sűrgősen dobd ki, mielőtt darabokra szedi az önbecsülésedet! Egy olyan férfi írja ezt neked, aki mindig elnéző volt és most ennek a levét issza.
2022. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!