Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy féléves kapcsolatnál ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy féléves kapcsolatnál ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nem láttuk egymást már 4 napja, mert elutazott. A mai beszélgetésünk annyi volt, hogy felhívott, hogy megkérdezzen valamit, majd közölte, hogy ennyit akart, és majdnem lerakta. Én érdeklődtem mi van vele, szűkszavúan válaszolt, majd azt mondta, hogy "beszélünk majd még".

Most én igénylek túl sokat, vagy ez mást is rosszul érintene?


2022. jún. 15. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez lehet, hogy "ennyike" volt.
2022. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Kíváncsi lennék, kivel utazott el és valójában mit csinál…


Így első hallásra ez offos.

2022. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szüleinél van.
2022. jún. 15. 20:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm nem egyből off ez de azért egy megbeszélést megér ..


Megmondod neki, hogy ez neked nem esett jól és te ilyen téren többet vársz egy szeretett szerelmi kapcsolattól..


Vagy leesik neki a tantusz és bocsánatot kér vagy neki áll feljebb ezek alapján mérlegelj majd.

2022. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Ha az én párom az édesanyjához megy (igaz, nem napokra, csak másfél-két órára) és valamiért fel kell hívnia, mi sem szoktunk csacsorászni, mert nem azért megy oda, hogy velem beszéljen telefonon, ilyenkor ő is mindig azt mondja, hogy később felhív (így is szokott lenni). Mondjuk, én eleve nem vagyok nagy telefonálgatós, nem szeretem.
2022. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Nulla kommunikáció. Én itt mondanám azt, hogy akkor oké, én meg ettől a kapcsolattól akartam ennyit.
2022. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Én ezen nem akadnék ki. Más dolga volt. Nagy dolog.m
2022. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elutazott, a szüleivel van. Most jó neki egy kis különlét, szerintem ezzel nincs gond. Ha esetleg nyaralni megy majd külön a haverjaival, akkor sem fog minden percben irni, szerintem ez teljesen rendben van.
2022. jún. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy eset. Máskor milyen a kommunikáció? Ha ilyen, az a gáz.
2022. jún. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany évesek vagytok? Együtt éltek? Mi is együtt élünk már de nem vagyunk házasok, gyerekünk sincsen viszont így hogy mindennap látjuk egymást, ha én vagy ő elmegyunk a szuleinkhez egyedül (ketten szoktunk legtöbbször) akkor nem akarjuk a másikat hivogatni percenként és vele beszélni, mert ilyenkor a családdal beszélgetünk. Néha irunk egymásnak pár sort, hogy miujsag van, vagy elkoszonunk egymástól ejszaka és ennyi. Lehet nem ért rá, vagy a szüleivel akart beszélgetni. De tudni kéne a körülményeket amiket az elejen kérdeztem
2022. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!