Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a feleségem reakciójához?

Figyelt kérdés

Ma történt hogy elmentem futni a helyi futópályára.Róttam szépen a köröket, aztán egyszer csak rosszul léptem,leléptem félig a szegélyről a füves részre és kibicsaklott a bokám.Annyira fájt hirtelen hogy el is estem.Aztán hazabicegtem. Kérdi a feleségem hogy mi történt?! Elmondtam neki, és mivel én őszinte ember vagyok, ezért a teljes igazságot tálaltam.A futópálya melletti járdán épp egy szép nő sétált el, és nem messze futottam épp...és hát szó mi szó, megakadt rajta a tekintetem.És így történt a baleset.Erre lehordott mindennek hogy megérdemeltem!

Most fájós lábbal, csalódottan nyalogatom a sebeim.Ráadásul az eséstől még a térdem,a lábaim is felhorzsolódtak,és most bibis! Én őszinte voltam, és ezt kaptam cserébe..sok évnyi házasságot követően! Nem felháborító?!



2022. jún. 16. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Felháborító!
Nem felháborító, megérdemelted!
Egy jó feleség hozza a kötszert, borogatást és ápolja a férjét!
Egy jó feleség értékeli az őszinteséget!
65 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
7%
Egy jó feleség mindig leápol bármi van is :)
2022. jún. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem minden esetben kell ennyire őszintének lenni.

Én mondjuk nem vettem volna ennyire komolyan, csak nevettem volna egyet a helyzeten.

2022. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Az "őszinte ember vagyok" félmondatig hittem a sztorinak.
2022. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Akkora kamu😂
2022. jún. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

" a lábaim is felhorzsolódtak és most bibis"


Nem inkább egy izmos pasika után fordultál te? Vagy nem egy pasinak pucsítottál a murván térdelve és azért lettek bibisek a lábaid?

2022. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Nem felháborító teljesen jól reagált a feleséged.

Lol minek bámulsz másik nőt, amikor sok évnyi házasságban vagy?

A feleségedet mikor bámultad meg utoljára ennyire, h jé milyen szép nővel vagyok együtt?

2022. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
A feleséged helyében elküldtelek volna a bibis lábaddal a másik nőhöz, majd az intéz téged lol
2022. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
85%
Ha már másfelé nézegetsz "a sok évnyi házasságodban" a fene ette az egészet. Miért a feleségedhez mentél a fájós lábaddal? Az új nőhöz kellett volna.
2022. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
En csak annyit mondtam volna, maskor szolj elore telon ha hazajossz ido elott. ( Remelem erted a celzast)
2022. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

#6

A feleségemet is megszoktam bámulni!De hát rajta kívül vannak még szép nők. A kocsim is szép...és akkor nem nézhetek meg egy másik szép kocsit?

2022. jún. 16. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!