Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog? Érthető A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog? Érthető A reakciója?

Figyelt kérdés

A páromat kifejezetten zavarja és idegesíti ha egyéni képeket töltök fel magamról facebookra - mondván egy pár vagyunk , tehát közös képeket töltsek fel , ne egyénieket -

Ha mégis felkerül egy - egy egyéni képem , akkor meg az zavarja ha más pasik dicsérgetnek alatta képkomiba h ,, de jól nézek ki " stb ...


2019. szept. 17. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj az ilyen emberektől menekülni kell fejvesztve... Nincs annál mérgezőbb, mint amikor valaki meg van győződve róla, hogy ti együtt vagytok és akkor mostmár csak a kapcsolat és a "mi" létezik, az egyéni dolgok meg az ördögtől valók.

A párod abszolút nem bízik benned és birtokló, irányítgató személyiség.

2019. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális képeket töltessz fel normális időközönként (tehát fel vagy öltözve, nem pucsítasz, csücsörítesz, nem naponta, vagy napi többször), akkor ennek nem kéne gondot okozni.


Arról nem tehetsz, hogy kommentálnak a képeid alá. Azt viszont nem értem milyen ismerőseid vannak. Én mióta kapcsolatban vagyok lekoptak rólam az ilyen alakok, mondjuk nem is bátorítom őket semmivel. Alapból azt se értem mi értelme az ego tuningon kívül kontextus nélküli random képeket kiragosgatni a netre, főleg ha kapcsolatban van valaki.

2019. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesztek jó páros, hogy csak közös képeket toltok a netre, és nem attól lesztek rossz páros, ha te magadról posztolsz csak képeket... Valószínű zavarja, hogy másoknak is tetszel, féltékeny, és a közös képek éppen azt fejezné ki, hogy már az övé vagy...
2019. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A slussz poén az h ha ő rak ki egyéni képeket az a világ legtermészetesebb dolga , mivel ő sokkal ritkábban posztol magáról képeket , és persze mindig megvan magyarázva h ő azért töltött fel képeket , mert ....
2019. szept. 17. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem normális a viselkedése. Attól, hogy az embernek van párkapcsolata, vagy akár házassága, még egy darab egyén marad. saját akarattal, saját testtel, és nem vagytok sziámi ikrek. Az engem is zavarna, ha a feleségem képei alá random suttyók írkálnának, de ezért nem a feleségemre haragudnék. Ha jót akarsz, akkor vagy küldd el kezelésre, vagy hagyd ott, mert meg fogja keseríteni az életedet.
2019. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekes a pasid.


ÉN nem hagynám, hogy parancsolgasson.

2019. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem rakok ki nap mint nap ki képeket de azért az nem fair hogy neked szóvá teszi. Főleg ha ő is rak ki képeket magarol.
2019. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!