Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem már?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 5 éve vagyok párkapcsolatban és már úgy érzem nem igazán szeretem a barátnőmet, elmúlt az a nagy fellángolás, szerelem ami az elején volt? 1 hónapja nem találkoztunk már mivel vizsgázik, ezért nem tudunk találkozni, mivel egész nap tanul és nincs ideje rám. Szex se volt már így 1 hónapja. Igazából annyira engem már nem is érdekel teljesen el vagyok nélküle, már 5 év óta teljesen megszoktam hogy hetente találkozunk 1-2 napot (40 km van közöttünk) és egyáltalán úgy érzem hogy nem is hiányzik. Meg elhiszem hogy fontos a vizsga , de ennyire hogy találkozni se tudjunk vagy egy éjszakát együtt tölteni?! Sokszor fantáziálok arról hogy más nővel lehet jobb lenne együtt lenni, messengeren/viberen sincs nagyon kedvem vele beszélgetni, mivel kb. olyan mintha egy haverral beszélgetnék sokszor mert néha olyan semmi dolgokról beszélgetünk. Szívesen kavarnék, flörtölnék más nőkkel is. Ez szerintetek egy ilyen ideiglenes állapot lehet nálam vagy meguntam már őt? Én sem tudom már mit kéne csinálnom, elhagyni nem akarom 5 év után nem lenne könnyű, de mégis úgy érzem nem ő az akivel igazán jól érzem magam. Más is volt már így? 22F

2022. jún. 16. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Soha senkivel nem történt még ilyen. Szerintem ő már mással hál.
2022. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

5 év után jó hogy elmulik a nagy fellangolas és a szerelem atalakul szeretette és tisztelette. Igen a vizsga nagyon fontos én is van hogy napokat tanulok úgy h csak enn állok fel, de mindenre van időm amire szeretném.


Szerintem kicsit meguntad 5 év alatt, de ez nem ok meg a szakításra

2022. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Enni állok fel*
2022. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
22 évesen még nem kéne benne ragadnod egy olyan kapcsolatban, ami már langyos víz. Erre bőven ráérsz 20 év múlva.
2022. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
ez a leírtakból szinte csak szexkapcsolat volt eddig is
2022. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor arról fantáziálsz, hogy mással jobb lenne, na itt látszik, hogy nem szereted már. Ez nem fog elmúlni, ez az érzés csak erősebb lesz és ha korrekt vagy vele szakítasz mihamarabb, mert neked sem esne jól, ha ő neki lennének ugyan ilyen gondolatai.
2022. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerelmes és kihátrálnál, ez egyértelmű. Nincs értelme erőltetni.
2022. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szakításhoz bőven elég indok, pusztán az is hogy te úgy érzed ezt akarod.

Ez nem egy büntető per ahol perdöntő bizonyítékokra van szükség.

A kapcsolathoz két igen kell a szakításhoz viszont elég egy nem.

Az ok mindegy, és senkinek nincs jóga bírálni a döntésed.

Akkor se ha az nem racionális.

2022. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!