Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalással vádol alaptala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalással vádol alaptalanul, és megy ez a nem csaltalak meg, de megcsaltál, nem-de, nem -de, azzal a másik direkt szórakozik?

Figyelt kérdés

Pl.elhagytál valamidet

De x évvel ezelőtt nála is pont ugyanazt felejtetted.

Ezt összerakja hogy akkor biztos másnál hagytad, megcsaltad.

És ebből kezdodik nincs más, de van, de nincs de van, minek vagy akkor velem mert szeretlek es mert nincs bizonyiték, de megcsaltál, de nem, akkor hidd azt akkor legyen vége, de szeretlek, nem birnám nelkuled, de megcsaltal es igy tovább az őrületig.

Az ilyen valójában direkt szórakozik, hogy kicsinálja a másikat? Vicces ha támadja a masikat aki folyamatosan védekezik? Örül annak ha a masik olyan ideges már, mint ő?



#nem-de igen
2022. jún. 17. 08:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Lehet magából indul ki, es rádfogja, amit ő csinál....

Ha unalomból cseszeget, akkor azt jelenti, hogy rosszindulatú irántad

2022. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mondjuk a nyakláncát hagyná a barátnőm egy másik férfinél mert "véletlenül elhagyta" akkor én is erre gondolnék.
2022. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

2 kb ilyesmi


Annak idején ékszerem hagytam nála.

Erre, ráadásul tőle kapott ékszert hagytam el mostanában.


És jön ezzel hogy megcsaltál, nem, de, nem, de de ez nem ilyen lazán hanem vita ideg feszültség őrület szinten.

2022. jún. 17. 09:02
 4/30 A kérdező kommentje:
Es beszol hogy keresd a masik pasinál. Meglesz az. Meg ilyenek.
2022. jún. 17. 09:03
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz tartós ez a kapcsolat, hiszen a féltékenység már elharapózott benne és ez aligha változik meg. Örök civakodás lesz vele az életed. Megéri?
2022. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Amelyik kapcsolatban nincs bizalom, azt megette a fene. Nem tudom nálatok miért alakult így, de utólag teljesen mindegy mi történt, vállalhatatlanul viselkedtek egymással, nem tudjátok a problémákat megbeszélni. Szerintem pontot kellene tenni a végére és amíg lehetséges "békében" elválni.
2022. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem egymással viselkedunk vállalhatatlanul. Hanem ő velem.

Engem mindig kötelez az egyértelmű valaszadásra (ne körmondatokkal magyarázzak, hanem roviden targyilagosan)én ezt is megteszem, az sem elég.

2022. jún. 17. 09:37
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszi a privit

Azt, hogy neki lennének komplexusai (vagy netán fóbiái paranoiái)abszolut nem latja be. Szerinte a vád jogos. Es lásd a 2.szerint is

2022. jún. 17. 09:39
 9/30 anonim válasza:
73%
A legjobb amit mondani tudok, az az hogy sose legyél ilyen miatt ideges. Ha nem csináltál semmi rosszat, akkor nincs miért kényelmetlenül érezned magad. De ha már úgy érzed nem bírod, megmondod neki nem szeretnél tovább vitatkozni és ha kell elmész sétálsz egy 15 percet, aztán megkérdezed tőle hogy lenyugodott-e. Esetleg bizonyítsa be, hogy tényleg megcsaltad, ha nem tudja bizonyítani, akkor ilyen alapon te is megvádolhatod. Ilyenkor megszokták nézni a másik telefonját, ha valaki nem akkarja megmutatni, na az gyanakvásra add okot, de azt sem szabad tűrni, hogy engedély nélkül túrkáljon a cuccaid között. Az ilyen esetek szerintem már túl veszélyesek.
2022. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem szakítasz?
2022. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!