Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalással vádol alaptala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalással vádol alaptalanul, és megy ez a nem csaltalak meg, de megcsaltál, nem-de, nem -de, azzal a másik direkt szórakozik?

Figyelt kérdés

Pl.elhagytál valamidet

De x évvel ezelőtt nála is pont ugyanazt felejtetted.

Ezt összerakja hogy akkor biztos másnál hagytad, megcsaltad.

És ebből kezdodik nincs más, de van, de nincs de van, minek vagy akkor velem mert szeretlek es mert nincs bizonyiték, de megcsaltál, de nem, akkor hidd azt akkor legyen vége, de szeretlek, nem birnám nelkuled, de megcsaltal es igy tovább az őrületig.

Az ilyen valójában direkt szórakozik, hogy kicsinálja a másikat? Vicces ha támadja a masikat aki folyamatosan védekezik? Örül annak ha a masik olyan ideges már, mint ő?



#nem-de igen
2022. jún. 17. 08:01
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

10 szóba kerult

Hogy akkor minek van velem, .eg ha ezt tartod nem kell velem lenni, vége


Ezekre jon az hogy de szeret es nincs bizonyiték. Akkor akarna csak szakitani, ha lenne bizonyiték.


Aztán már azt is bevagtam hogy lehet azért szívja a vérem es idegesít mert egyszeruen nem szeret. Akit szeretunk azt nem marjuk, bántjuk, nem vádoljuk artikulátlanul, aki szeret az HINNI AKAR és REMÉLNI, bízni a másikban, akkor is ha a szemét is kivernék a redflagok!

Egyszeruen megzsaroltam már kinomban(!)már teljesen elpattantak az idegeim, azzal, hogy ha szeret, akkor nem vádol nem idegesit, csendben van és szeretettel jóejt kíván.

Na folytatta.

Erre mondtam neki na bizonyitod hogy nem is szeretsz mert folytatod.

Azt mondta nem adtál időintervallumot. Mondtam MOST ha befejezi a vérszívást, elhiszem hogy szeret.

Még mindig folytatta volna. Mondtam neki 2. alkalom hogy nem bizonyitottad.

Erre azt mindta de szeretlek imádlak es azonnal elcsendesedett.

2022. jún. 17. 10:46
 12/30 A kérdező kommentje:
És kizárolag igy lehetett hatni rá hogy hagyja abba, mert semmiféle védekezést, érvelést nem fogadott el, csak a visszatámadásra fejezte be.
2022. jún. 17. 10:48
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te tudod a legjobban, ha oka van erre. Az is lehet, hogy valamit meggyanított, vagy látott, vagy bizonyítékként vette. Ha ennyire hajtogatja a magáét, nincs füst tűz nélkül. En is így viselkedem a pasimmal, ahogy veled a párod, de nekem komoly gyanúm van és szenvedek, emiatt törnek fel belőlem ezek a dolgok
2022. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Neki az amire alapozza hogy annak idején mikor még csak lazában voltunk, nála hagytam az ékszerem!

Ezért amiert most x év mulva nincs meg egy ékszerem, biztos pasinál hagytam.

A 2.szerint is.

Amugy ezzel is szokott védekezni hogy kerdezzek már meg másokat más mit gondolna, es neki adnának igazat.

Es lám itt is van aki az ő nézőpontját védi.

2022. jún. 17. 11:03
 15/30 A kérdező kommentje:

És masik hasonló kérdésemnel is kiforgattak es engem kezdtek lealázni

Mert ilyenek exeimmel is megestek.

Olyan véletlenek amikbe mindenki belekombinál mindent.


Az emberek kombinalnak. Pedog valahol fent is van, hogy SOHA NE kombinálj ne gyárts másokról téziseket! Kerdezz, ismerd meg, nyisd ki a szemed, beszéld meg, de ne kombinálj egyedul magadban!

2022. jún. 17. 11:06
 16/30 anonim ***** válasza:
91%

Már régóta tart, nincs változás, nem tudjátok megbeszélni, nem bírod idegekkel, miért maradsz mégis vele? Miben reménykedsz és miért?


Az egyedüllét is jobb annál, mint ami nálatok zajlik...

2022. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Jo.akkor rámegyünk ilyen tézisekre.


Egy vicc az ha 2 ember szereti egymast egymáshoz hűek, aztán meg rámennek fantomdolgokra. Röhej.

2022. jún. 17. 12:16
 18/30 A kérdező kommentje:

És ezek megoldhatatlan hatalmas kaliberű dolgok ugy nez ki.

Nem is értem, hogy léteznek feltalálók, meg tudomány ha ilyen hülye az emberiség. Hogy ez kb az a szint hogy mi a rák ellenszere.


Szakits nincs megoldás.szanalmas.

2022. jún. 17. 12:19
 19/30 anonim ***** válasza:
81%
Ja, ne fantáziálj, kérdezz rá, beszélgess ez jól hangzik egesz addig amíg nem találkozol egy hazug emberrel, aki mindent tagad, ködösít. Naiv emberek hiszik azt, hogy a kommunikáció mindent megold
2022. jún. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
82%

Figyi, ahogy írsz, abból úgy tűnik, hogy az egész (szerelmi) életed egy nagy kuszaság. Nem gondoltál még rá, hogy rendbetedd az életed? Egyetlen férfi sem fog komolyan venni olyan nőt, aki belemegy "laza" kapcsolatba. Mindig teremts tiszta és világos helyzetet. Húzd meg a határaidat, ne érd be félmegoldásokkal. Mostantól csak olyan partnerrel szeretkezz, akivel kölcsönös a szerelem.

És igen, az, hogy nincs se bizalom se tisztelet egy párkapcsolatban, az megoldhatatlan probléma. Ugyanis az emberi kapcsolatok ALAPJA hiányzik.

2022. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!