Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyuci kicsi fia akibe belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci kicsi fia akibe beleszerettem. Volt màr akinek sikerült vàltoztatni ezen vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Pl multkor olyan volt h haza akart vinni kocsival és tankolnia kellett mondtam oké majd tankolok én, ezt nem fogadta el.Majd az anyja adott neki pénzt nem értettem...aztàn elmondta hazaadja a fizujàt és az anyjàtol kell kérnie. Azthittem ott helyben összeesek.

31 éves am.


2022. jún. 19. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem tul ferfias ez. Engem kibaranditana egybol. Teged nem?
2022. jún. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit változhat, de gyökeresen nem fog, szóval ha vele akarsz lenni, ezt el kell fogadnod. Ő mindig is anyuci kicsi fia lesz, csak talán valamivel önállóbb, ha komoly kapcsolata lesz és elköltözik majd.
2022. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyet nem lehet megváltoztatni, de elfogadni sem tudod majd hosszú távon, mert előbb-utóbb kibuksz. Az ilyenből sose lesz férfi, az anyját fogja csak lecserélni rád, de a te funkciód ugyanaz lesz az ő életében, mint az anyjáé volt.
2022. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
31 éves, nem fogod tudni megváltoztatni, legfeljebb átveheted anyuka szerepét. Szerintem ezek nem a legjobb kilátások!
2022. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenek akik felnotten az anyjukkal elnek vagyoni kozossegben valojaban az anyjuk a feleseguk. A bnő meg csak van szexre.

Nagyon ritka aki nővel kepes kirepulni ebbol mivel abban a hitben elnek hogy ez jobb mint egy nővel élni mert a nők lehuzzák a család lehizza. Kozben meg az anyja huzza le, de vakok.

2022. jún. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

hazaadja a fizuját? bazz... azt hittem, csak valami olyasmi lesz, hogy túl sokat ad anyuka véleményére, vagy túl gyakran rohan hozzá pátyolgatni.

semmit nem lehet csinálni. #3-as véleményét annyiban egészíteném ki, hogy anyuci, amíg nem dobja fel a pacskert, megkérdőjelezhetetlenül az első helyen lesz az ilyen pasi életében.

2022. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
dehát.. van kocsija! Nem elég?
2022. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben az anyjára fog hallgatni, neki fog igazat adni, legyen bármilyen élethelyzet, probléma. Mondhatsz bármilyen okosat, akkor is az anyja szava lesz a szent. Engem az ilyesmi kiborít.
2022. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy nem is veszi észre saját magát és ő ezt tök természetesen mondta.
2022. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen épp ez az,h neki természetes de én ettöl kb òvodàsnak érezném magam pedig én is anyummal élek és testvéremmel.
2022. jún. 19. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!