Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha nem csajoztam mert kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem csajoztam mert kicsi a méretem, de most akaratlanul beleszerettem egy csajba. Azt hiszem kölcsönös. Mit tegyek, valljam be neki minnél hamarabb hogy dönteni tudjon?

Figyelt kérdés

24 leszek, nem volt eddig barátnőm, csajozásra se volt még példa. Egyszerűen tudom hogy az alig 13 cm (12,7) nem jó semmire, nem lehet vele egy nőt hosszútávon megtartani. Ezt az összes nőismerősöm is megerősítette (nem "olyanok", de szerintük a 15-16 cm elég). Volt két csaj aki látta az enyémet, de röhögve faképnél hagytak, az egyikük még mondta is hogy "ezzel most mit csináljak?". Pedig rendes lányok voltak, szóval biztos vagyok benne hogy alkalmatlan vagyok a szexre.

Nem is nagyon néztem egy csajra sem, inkább lehajtott fejjel elsétáltam mellettük. Munkában is kerültem őket.

Pár hete megismertem teljesen véletlenül egy nőt, észre se vettem és egyre többet találkoztunk, randiztunk is. Már több randin túl vagyunk, elkezdtem érezni iránta. Még mondta is mennyire tetszik neki, hogy nem akartam ágyba vinni rögtön mint mások. Pedig nagyon tetszik, megőrülök érte.

Már tett apró utalásokat, szerelmes pillantásokat. Unokatesóm az egyik legjobb barátnője, ő azt mondja hogy full szerelmes belém a csaj, csak már kezd türelmetlen lenni hogy "mikor történik már meg a dolog"

Úgy érzem az lenne a tisztességes ha minnél hamarabb elmondanám neki hogy nem tudok örömet okozni neki a méretem miatt, hogy mielőtt komolyra fordulna a dolog még ki tudjon lépni belőle.

Tudom hogy "nem a méret számít", mindenki ezt mondja. De egy akár több éves kapcsolatban, hosszútávon előbb-utóbb válás és megcsalás lesz a rossz vagy semmilyen szex miatt. Ez az igazság. Gondoltam arra is hogy majd meglátja ha odakerül a sor, de az a lehető legrosszabb. Félek hogy hidegzuhanyként fogja érni és egy rossz önkéntelen reakció miatt (mint akik kínjukban és meglepődöttségükben kinevettek) össze fogunk veszni.

Mit tennétek a helyemben? Van itt olyan csaj aki volt már ilyen helyzetben? Belemennétek egy kapcsolatba így?



2014. jún. 26. 10:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

persze!

neked legyen jó, majd ha neki nem jó úgyis otthagy.

nem lesz jó érzés de talán jobb lenne mint kihagyni az egészet...

2014. jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
szerintem nem olyan vészes a méreted. csajok úgyis a csiklóizgatásától élveznek el általában. nyald szét.
2014. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne ilyen GYK és hasonlo helyeken tájékozodj a fa-zméretekröl, ahol mindenki min 25cm-eset hazudik.
2014. jún. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Vad-Ász ***** válasza:

FIFYELJ MÁ'!!!!

Ha full szerelmes beléd akkor nem a farkad mérete érdekli hanem TE!

A többi a fakadért akart.DE Ő HA EZEK IGAZAK AMIKET IRTÁL AKKOR NEM AZÉRT AKAR TÉGED MERT F#ASZHIÁNYA VAN,HANEM MERT AAHOGY TE IS IRTAD full szerelmes beléd!

2014. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Figyu barátom vannak kivételek, de a lányok azt szeretik ha az agyukat dugod meg. A lenti dolgok meg megtörténnek ebből kifolyólag. Nekem 12 cm és igen boldoggá tudtam vele tenni valakit.
2014. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Mért kell erre így ráparázni? Én nem foglalkoznék vele...nem a szexxel indul a randi hanem az a legutolsó, legmagasabb szint. Szóval neked csak ezért nem volt barátnőd, véletlen sem volt más oka. Amúgy meg sztem a 13 centi nem kicsi hanem átlag.
2014. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én bele mennék! Ne parázz! Csak pozitívan! Az én pasimnak 14cm nem sokkal nagyobb a tiédnél! Tökéletesen megfelel a mérete! 😊 Gyerekünk is született! 😊
2014. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Vad-Ász ***** válasza:
0%

ha nem vagy elégedett a méreteddel akkor van egy remek megoldásom :

vágd le tőnél -és igérem nem lesz baj a méreteddel :)

2014. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Beviz Elek ***** válasza:
24%
öszinte részvétem. tényleg gáz a szitu. mond el hogy bocs.... ez van...
2014. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
amúgy ez tényleg átlag méret, nem kicsi. én nem is említeném. egyébként is lehet kicsi a hüvelye és neki pont jó lesz. pláne ha beléd van zúgva, nem ezen fog problémázni sztem.
2014. jún. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!