Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szavakkal bántó bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szavakkal bántó bántalmazó kapcsolatban vagyok benne, nagyon nehéz kilépnem, úgy érzem vízben kapalázok és húznak le. Aki volt ilyenben, hogy lépett ki?

Figyelt kérdés

Van közös gyermek, házasok vagyunk. Egy nagyszülő sem él.


évekkel előre haladva egyre nehezebb vele, úgy érzem egy mentálisan beteg ember minősít engem alja módon, ideges, minden az én hibám, és hiába én intézek mindent a gyerek körül, alkalmatlannak minősít, kritizál, h képtelen lennék egyedül levelni, más dolkokkal is sakk mattban tart, azért nem hagytam ott még. Azt hittem ez nem történhet meg velem, vagy h aki nem lép ki az meg is érdemli de falba ütközök állandóan.

Megfulladok ebben a házasságban


2022. jún. 19. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké, legalább már azt beláttad, hogy ez így nincs rendben.

Miért elnnél képtelen egyedül nevelni? Mert ő azt mondja?

Mik azok a más dolgok?

2022. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Valaki itt irta amikor beszolt neki a párja hogy koszos a konyha, hogy de miatta főz neki munkaba is kinyalja a s.ggét is a parjanak egy egyetlen szo hagyhatja csak el a száját, az, hogy köszönöm!



Az ilyeneket helyből(!)amikor kimondja a mondatot már azonnal.vissza kell.oltani es mindig a szajaba adni azt hogy mit mondhat. Legyenek a pozitiv szavak dicseret bókok az aktiv szokincseben


Párom is kezdte neha ha dihos volt hogy leminosit engem. Folyamat szivtam ez miatt a vérét hogy bezzeg mas nőkkel meg udvarias es lapit a sajat parjaval aki meg elete szerelme akit mindenki felé kéne helyeznie pedig görény?

Milyen 3mber az aki pont álmai nőjevel bunkozik de az utcai takaritoval meg udvarias?


De ertsem meg csak duhbol volt. Mondtam neki en ezt duh alatt sem fogadom el!en sem minositelek téged!


Allandoan ki kell kérni leoltogatni, szulinapjára vegyél neki szappant hogy mossa ki vele a száját!

Ezekkel igy kell sajnos. Masbol nem értenek.

2022. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
*ha dühös volt
2022. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy nehezen léptem ki egy ilyen kapcsolatból
2022. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Ha gyenge vagy, nem tudod ledominalni a ferjed, akkor meg lépj ki, mert ki fog csinalni.
2022. jún. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#2

Csodálatos lehet folyamatosan szópárbajokat vívni az állítólagos szerelmeddel. Ennél már több értelme lenne egy barátoddal együtt lakni...

2022. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Irzam néha dühből.

A kerdezoeknel is csak azert folyamatos mereg nem oltotta le a párját.

Kepesek valtozni es tiszteletben tartani.

De csak azt lehet tisztelni aki tiszteli saját magá is es kiáll önmagáért.

2022. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

6#

"Párom is kezdte neha ha dihos volt hogy leminosit engem"


Ero olvasás megy?

En már a kezdeteknél szoltam. Abba is hagyta.

2022. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Eluteskert bocsi.
2022. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak cifra dolgok, én is amiatt léptem, mivel már nem vagyok olyan kiszolgáltatott helyzetben, mint mielőtt munkába álltam volna.


Most kell összeszedned minden erődet, ameddig megvan benned az elhatározás. Azt nem tudom, hogy a NANE, vagy egyéb szervezetek tudnak-e érdemben segíteni, de most mindenképp fel kell tárnod az összes járható lehetőséget. Barátokat, jó ismerősöket, bárkit, aki segíthet Nektek.


Nagyon sajnálom, és kitartást kívánok a továbbiakhoz!

2022. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!