Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha összejöttem az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Ha összejöttem az exemmel szerintetek a családja mit fog szólni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kifejthetnéd a részleteket a véleményalkotáshoz..

Miért mentetek szét? Hány évesek vagytok? Miért és hogyan jöttetek össze újra? Stb

2021. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ennyi?

attól függ mik történtek eddig köztetek, erről mit tudnak (pl. szakítás oka)

2021. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Ha szemét módon viselkedtél vele, akkor nem fognak érthetően örülni.
2021. okt. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, már írom is

Igazából az anyja volt az ok amiért én (fiú) szakítottam vele, mindig beleszólt abba hogy a lány hogyan mit csináljon és nem tetszett neki.


És rosszul fogalmaztam most nézem, még nem jöttem újra össze vele, csak gondolkodom rajta, mert a lánnyal semmi baj nem volt csak az anyjával

2021. okt. 19. 13:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig azt kell nézni, hogy az a probléma, ami titeket szétválasztott, az megoldódott-e, vagy pedig TE meg tudod-e oldani?
2021. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én nem tudom megoldani


Köszi a segítséget, néha rámjön egy ilyen roham hogy na most aztán ráírok meg mi lesz, de elmúlik. Csak ki kell adnom magamból

2021. okt. 19. 14:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy, akkor viszont hagyd, mert nem lesz jó vége.
2021. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Yoda m. ***** válasza:
100%

Hogy családja mit fog szólni?

Mit számít az?

Mindenki azt szól, amit akar. Ebbe nincs és nem is lehet ráhatásod. De nem is kell, hogy legyen. Hiszen NEM a családjával jöttél össze. Hanem az exeddel.

Te írtad.


Az ERŐ legyen veled!

2021. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A család azt mondja, nem szólnak bele, azt csinálunk amit akarunk, de én nem tehetem be a lábam az ő házukba többé


Hát ez így most érdekesen alakul

2021. okt. 24. 19:52
 10/14 anonim ***** válasza:
Mit tettél, hogy ennyire keményen elutasítanak?
2021. okt. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!