Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy friss kapcsolatodban a párod azt mondaná, hogy ő munkahelyi előreléptetés végett lefeküdne azzal aki ezt el tudná intézni?

Figyelt kérdés
Nem az a lényeg hogy ennek előfordulására mennyi az esély, hanem hogy ezt mondta.

2022. jún. 21. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
csalódnék benne.. elgondolkodnék álmatlan éjszakáim egyikén, hogy biztos jól választottam e.
2022. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Menne a kukába ofc. De nem csak friss kapcsolatban. Ha 10 éve lennénk együtt és akkor mondaná ezt akkor is menne a lecsóba.
2022. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyet valószínű nem mondana.Ha mégis, akkor nem csak amit mond durva és erkölcstelen és megalázó.Hanem engem sem tisztel egy cseppet sem, hogy így lazán a képembe vágja egy párkapcsolat elején...amikor elvileg minden szép és jó meg rózsaszín :)

Én azonnal kidobnám.

2022. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha friss kapcsolat, akkor azonnal kidobnám. Ha nem friss, akkor átbeszélnénka dolgot és utána dobnám ki.
2022. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem ezt meg is csinálta (nem mondta el, hanem lebukott), rögtön kiraktam, ahogy megtudtam... Mondjuk, nem friss kapcsolat, hanem 2 éves volt.


34F

2022. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Ez erkölcsi kérdés. Azt jelenti, hogy anyagi előnyökért barmire képes lenne. Az átkosban ügynök lett volna, most a főnök/igazgató kiscicája. Egyszer majd gondol egy merészet és érdekelni fogja az életbiztosításom is?

Véget vetnék a kapcsolatnak, de nem az utolsó, extrém példa miatt. Egy nőnek is legyen tartása és büszkesége, no és mindenekelőtt értékrendje!

2022. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem tűnik reálisnak, de amúgy rögtön szakítanék. Akkor is, ha erre azt mondja, hogy akkor mégse teszi meg. Már az is elég, hogy komolyan fontolgatta. Ilyen emberrel én nem akarnék együtt lenni és nem is tudnék onnantól bízni benne, szóval emiatt se működne.
2022. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kijelentés bőven eleget elárulna a jelleméről ahhoz, hogy tudjam, semmi keresnivalónk egymás mellett.
2022. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon csúnya:( én friss kaocsolatban biztos dobnám. Nem tudnám ezt tenni magammal
2022. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kontextus nem mindegy, én már viccelődtem ilyennel, hogy "mégis kit kell lesz.pni X vagy Y dolog miatt..?", de az más. Ha ilyen komolyan elhangzik, az necces, én nem szeretnék ilyen emberrel együtt lenni, mert akkor nem egyezik az értékrendünk.
2022. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!