Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik féltékenykedhetnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik féltékenykedhetnek, de ezt ha a nő teszi az meg kiábrándítő, meg önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Számonkérnek alaptalanul vádolnak, veszekedést, balhékat, gyomorideget hoznak rendszeresen a szerelmes ködbe is, elrontanak mindent.

De kozben rájöttem arra ha visszaféltékenykedek akkor eldugulnak, szóval néha a visszatámadás segít.

Viszont ha nekem valóban gyanús vmi, ami jogos is, és ismétlések miatt már ki is borít, akkor meg megy a kiábrándulás belőlem. Meg én milyen vagyok. És lenézőek lesznek.


Mitől hiszik azt hogy engem bánthatnak az alaptalan vádjaikkal üvöltésükkel, ellenkező esetben amikor meg alapja is van? én meg duguljak el?



2022. jún. 25. 08:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért ilyen pasikkal állsz le. Egy időben én is ilyen selejteket találtam be és velük maradtam, de most egy kis ideje egyedül vagyok nyugiban.
2022. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De valami felsőbbrendűségben élnek?

Én legyek egy szent ne nézzek pasikra, ne beszéljek pasikkal, de ha nekem vmi nem tetszik jogosan, akkor meg én vagyok a kiábrándíto kisebbségi komplexusos??

2022. jún. 25. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jogos kérdés
2022. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A te faszid ilyen felsobbrendusegben el igen

Az enyém nem

2022. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Eddig 2 féle pasival találkoztam.


Egyik aki alaptalanul féltékeny és irto ideges és idegesítő, ez mellett hősszerelmes, csillagokat lehozó is (zsinórban a 3.ilyennel járok)Érzelemgazdagok.


Masik aki nem féltékeny és nem is szerelmes egyúttal, nem érdeklem, elhagy/megcsal. Érzelemszegények.


Köztes pasit én még nem láttam.

2022. jún. 25. 08:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideje megkeresned
2022. jún. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mar egy olyat is nehéz találni akihez egyáltalán en hozzáérnék:(

Ha nagynehezen akad aki tetszik ÉS viszonzott(mert az sem biztos hogy a masik viszonoz), az már jó. :(

2022. jún. 25. 09:33
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor hajrá Megalkudni felesleges
2022. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt már megalkuvás. Esélyt adtam olyannak aki örülhetne egyaltalán ha nője van, bele is szerettem, és masodik kategoria lett belole, még ő akart velem szórakozni.
2022. jún. 25. 09:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul választasz párt. Valószínűleg túl hamar is beleugrasz egy-egy kapcsolatba.
2022. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!