Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként önbizalom hiány, kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként önbizalom hiány, kevés szex egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nőként kissé szokatlan probléma szerintem. Szeretjük egymást a párommal, kb 2 éve vagyunk együtt, de régebb óta ismerem. Mindketten 21 évesek vagyunk, viszont az utóbbi időben nagyon kevés a szex, és nyilván többek között emiatt is az önbizalmam nagyon megcsappant. Alapvetően molett lány vagyok, de régóta járok edzeni, és régebben sosem volt probléma akár kapcsolatban akár csak szex kapcsolatban az alkatommal, sőt. Régebben sok bókot kaptam. Párom is eleinte mondott szépeket, meg elvileg az esete vagyok. Viszont most bármit is teszek hidegen hagyja. Ha csinosan öltözök kb észre sem veszi, sőt van hogy megjegyzi hogy túlzásnak érzi utcára felvenni ilyesmit. Néha rendben van a szex, viszont mostanában ha végre el is jutunk az ágyig, nem mindig tud elmenni. Olyankor ölelem, puszilom hogy semmi gond és szeretem így is, már ha egyáltalán hagyja hogy öleljem olyankor, nem valami bújós típus csak ha éppen véletlenül szexelni akar. Viszont érzem hogy kezdek kiégni lelkileg. Nem kapok elismerő szavakat, pedig teszek is azért hogy nézzek ki valahogy, őt mondjuk egyáltalán nem érdekli a külseje, mégis többet bókolok neki. Tudom önző dolog, de néha azért teszek ki magamról képet Facebookra hogy valaki megdícsérjen. Nyilván tudom hogy azok a srácok akik ilyenkor nyaliznak csak szexelni akarnának, és természetesen hűséges vagyok teljes mértékben, de egyszerűen nekem szükségem van arra, hogy valaki nőként kezeljen és megjegyezzen ezt azt. Fogalmam sincs mit tegyek, mert régen nem volt ő ilyen, én semmin nem változtattam. Egyébként tudom hogy szeret, és nagyon jó szívű srác, de egyszerűen egyre nehezebben bírom már ezt a "koplalást" is, nemtudom mi tévő legyek.

2022. márc. 26. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem stresszes/lehangolt mostanában valami más miatt? Én első körben erre gyanakodnék. Nem ártana megbeszélni a problémákat egy kapcsolatban. Azt is, ha valami téged zavar.
2022. márc. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden kozrejatszhat, de egy dolog biztos az hogy nem illetek össze. Egy kapcsolatban van kommunikacio, es kolcsonos szeretet/bizalom. Ha nem tud elmenni akkor valami baj van amit nem tud elmondani ( vagy onkielegit vagy masokra gondol stb ) es barki barmit mond, ha egy kapcsolatban nincs kommunikacio es szex azt akkor ott ette meg a fene
2022. márc. 26. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 2x annyi idős vagyok de hajszálpontosan ugyanez a gond. Nálunk tesztoszteronhiány miatt lett kevés a szex...bár Ti fiatalok vagytok de érdemes esetleg utánajárni a dolognak.
2022. márc. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Ha edzés mellett is molett vagy, akkor nagyon nincs rendben az étkezésed.

Ne egyél semmi hozzáadott cukor tartalmút, csokit, peksütit sem. Fehérkenyeret sem. Üditőnek csakis vizet igyál.

Ha még mindig nem elég, akkor kezdj zöldséget nagy mennyiségben enni.

2022. márc. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem vagy egyedül <3 magamon kívül is rengeteg nőt ismerek aki nem úszkál az önbizalomban.
2022. márc. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1-es: Sokat dolgozik, viszont szereti a munkáját. Minimum hetente leülök és megbeszélem ezt vele. Kedvesen, türelmesen. Csak már kezdek kicsit belefáradni. Na nem abba hogy megbeszéljük a gondjainkat, hanem abba hogy teljesen eredménytelen. Vagy nem mond semmit csak hallgat, vagy annyit mond hogy hát nem tudja mi miért van stb. Már mondtam neki hogy fizetem a pszichológust is ha szükséges, de nem hajlandó elmenni. Mondjuk egyébként nekem 1000x rosszabb gyerekkorom volt, és sokkal nehezebb az életem jelenleg is (nyilván ez relatív, tudom). Mégis én vagyok aki őt vigasztalja, de ha éppen én vagyok kicsit rosszul akkor meg sem kérdezi mivan és hogy segíthetne...

2-es:Önkielégítés pipa, sajnos elég későn kezdett szexuális életet élni, és ez a rossz szokás úgymond megmaradt. Azt tudom hogy neki is van önbizalom gondja, mivel hogy ferde neki és picit rövid. Amit én soha egy szóval sem említettem, amikor ő hozta fel pedig mondtam neki hogy így tökéletes és hogy ez engem nem érdekel. Kicsit a külseje is zavarja, elhagyta magát, kezd elpunnyadni stb, tenni viszont semmit nem tesz ez ellen, hiába támogatnám benne. Részemről lenne kommunikáció, de úgy érzem telibe sz.r engem, hiába is akarok valamit megbeszélni...

3-as:Utánanézek ennek is, köszönöm szépen. Már mondtam neki hogy érdemes lenne orvoshoz fordulnia mert szerintem ilyen fiatalon ez nem normális dolog.

4-es:Köszönöm, egyszer már leadtam több mint 20 kilót. Viszont őszintén szólva nem szeretnék vékony lenni, nem az én stílusom, és az eddigi partnereimmel sem volt gond, elméletileg neki is ez az esete, ráadásul ő eléggé elhagyta magát és nem is érdekli, szóval ehhez képest én eléggé odafigyelek magamra. Kajára is odafigyelek, viszont nem fogok megvonni magamtól dolgokat, mindent eszek csak mértékkel. Azért edzek hogy ne legyek plöttyedt, rücskös, hanem maradjak feszes, stb. Főleg ha már egy jó szex nincs akkor had egyek már 😂

5-ös:Köszönöm, valamennyire vigasztal, csak engem az bánt hogy régebben nem volt ezzel gond, pont azzal van aki elvileg szeret 😅

2022. márc. 26. 08:17
 7/9 anonim válasza:
0%

Szia

Véleményem szerint a kérdésben van a válasz!


Coach vagyok !/37F/

Ha szeretnél írj rám privátban hát ha tudok segíteni!

2022. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 Rics "kócs", jobb helyesírással meggyőzőbb lennél. :D
2022. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ne haragudj, de szerintem ti hónapokon belül szét fogtok menni, viszont te nem maradsz sokáig egyedül.
2022. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!