Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a legtöbb férfi ujjszülöttet és gyereket sem?

Figyelt kérdés
Nem értem és ki vagyok akadva mikor is az élet egyetlen értelme és lényege ez. Mikor ezt próbálom megmagyarázni aktuális páromnak akkor meg ideges lessz
2022. jún. 26. 15:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Aki nem akar azzal ne legyél együtt.

Ennyi.

2022. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

Kényelem es szabadsagféltes.



Inkább strand a haverokkal, munka utáni buli szórakozas, mint gügyöhés a gyerekkel a jatszoteren meg csaladi fagyizás a balcsin mikozben a haverokkal lehetne inkább fejeseket ugrani meg marhulni.


Idöseknek meg már a kenyelem az elso. Fene se akar felébredni ordito gyerekte ejszaka hatszor is, meg takaritani az egész konyhat meg falat festeni, miután szetdobalta kezzel az etetoszekbol a kaját, meg hogy egy nyugágyon se lehet konyvet olvasni lablogatva tőlük stb.

2022. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
*Sokan nagyon gyorsan bele is unnak a pereputtyba es lelépnek inkább. Bölcs az aki inkabb mindezt megelőzi azzal hogy nem csinál gyereket.
2022. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

"az élet egyetlen értelme és lényege ez"


hmm.. a vírusnak az egyetlen lényege ez. Akkor ezek szerint az emberiség egy vírus?


A te életed egyetlen értelme, mert szűk látókörű vagy!

2022. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

7*

9, evvel se értek egyet. Nekem pl semmiről nem kellett lemondani, ami olyan fontos volt, csak amíg kb 1 éves nem lett.

Persze nem mindegy, h van e segítség, mi az ami fontos az életbe, stb...

2022. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
#15, mindenki a maga nevében beszél, én is úgy gondoltam. Én nekem a sport az életem és a munka, illetve az egyéb hobbik. Amikor nem dolgozom vagy alszom, akkor edzek vagy a többi hobbijaim valamelyikét élvezem. Nekem ez az élet. Ha lenne gyerek, nyilván nem tudnék minden időt magamnak szentelni. Ezt pedig nem szeretném.
2022. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

Voltak olyan barátnőim, akik akartak gyereket. Az egyikük laza fél év után közölte, hogy lassan ideje lenne a dolognak. Távkapcsolat volt, szerintem ez így elég meredek. Egy másik barátnőm úgy akarta, hogy még mindketten suliba jártunk és magával sem volt rendben, tehát minden problémája szépen a gyereken csapódott volna le. Na, ők szépen eltudják mondani utólag, hogy én nem akarok gyereket... Pedig csak tőlük nem akartam.

Azóta eltelt pár év és már senkitől sem akarok. Egyszerűek az okok: Férfiként semmi jó nincs benne. Jól kijövök a gyerekekkel, örülnék is neki, de kb. mindent bukhatnák. Ha megnézem a környezetem, gyerek után eltűnt az intimitás majdnem az összes kapcsolatból. A férfi már csak tárgy lett utána, aki elintéz dolgokat. Olyat sem igazán látok, hogy a nők ne léptek volna félre és próbálták volna anyagilag lehúzni a férfit. Extraként, anyának alkalmas nőből sem látni sokat. Így azért érthető, ha sok férfi inkább már nem akar gyereket...

2022. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

"mikor is az élet egyetlen értelme és lényege ez"


Rettentően szűk látókörrel rendelkezel. Segítek: NEKED lehet egy kölök az életed egyetlen értelme (ami meg kell hagyni rettentően elszomorító és szánalmas is egyben, hogy gyerek nélkül kvázi értelmetlennek és értéktelennek tartod a saját életed...), másnak meg maga a pokol lenne a családosdi. Szóval nem, messze nem ez az élet értelme, lehet nem ártana tágítani a látóköröd. Ha nekem jönne a párom ilyen szánalmas dumával, abban a pillanatban reptetném.

2022. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%

Még mindig nem kaptunk egyetlen hivatkozást sem, hogy a Kérdező honnan vette értesüléseit.


Gondolom, sajnos van 3 rossz tapasztalata, amit kivetít az egész férfitársadalomra.


Szomorú ez, mikor a keserűség ennyire elhatalmasodik valaki felett, de meg kellene próbálni reálisan gondolkodni.


Minthogy közel 3 óra alatt semmi hivatalos forrással ellátott hivatkozás, a kérdés számomra aktualitását vesztette, ignorálandó...


A "vád" nem igaz, csak keserűség!

2022. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem gyereket nem akar. Újszülöttet csak azért nem, mert fél, hogy gyerek lesz belőle.

Ez valami troll kérdés amúgy?🤔

2022. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!