Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a legtöbb férfi ujjszülöttet és gyereket sem?

Figyelt kérdés
Nem értem és ki vagyok akadva mikor is az élet egyetlen értelme és lényege ez. Mikor ezt próbálom megmagyarázni aktuális páromnak akkor meg ideges lessz
2022. jún. 26. 15:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Troll
2022. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég naív vagy kérdező...

A mai világban egy gyerek rengeteg pénzt visz el, a belefektetett energia, mani kidobott pénz csak, mert könnyen lehet, hogy vagy egy lúzer ember lesz, aki csak kihasználnak, vagy egy erőszakos majom. Ez meg mindenféleképpen a rossz szülői minták, a szocializációs gyengeségekből adódnak.

Ha ez megéri, akkor csinálja az, aki akarja, de nem mindenki akarja fizetni a fiatalok által okozott pl.: kivert ablakkirakatok kárát...

2022. jún. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 peca1000 ***** válasza:
95%
Nekem az élet értelme a pin@ és a rántotthús :)
2022. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!