Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfi ilyen??

Figyelt kérdés

A baratom akivel mar 2 eve vagyok egyutt tehat nem ultra friss a kapcsolat kb 0-24 kanos. Folyton fogdos,kora reggeltol estig,ha meglat csapkodja a fenekem,fogdossa a mellem, minden testreszem es azt mondja mar merevedes van,mar ezt csinalna azt csinalna velem. Kb mindennap kielegitem valahogy,de mar ez ilyen kenyszeres nalam es en meg mar nem is kivanom egyaltalan az egeszet,mert ebben a 0-24-es szexualizalasban vagyok. De alpvetoen is folyton szexualis segedeszkozoket nezeget,ujakat probalgat, az agyban is eleg szines a paletta amilyen modokon ot ki kell elegiteni.

Meg kapcsoalt eejen nagyon kivantam ot meg a normlis szexet,de hamar kiderult hogy neki extrem igenyei vannak es ahogy egyre tobb extremitast bevont annal kevesbe kivantam az egeszet es ma mar csak ilyen rutinosan jaj meg ma is ki kell elegiteni jo pofit vagva le tudom lett az egesz nekem. Beszeltem mar errol neki,hogy ugy erzem kielegithetetlen es miert kell 0-24 szexualizlani engem ..akkor persze megsertodik es en mit panaszkodok oruljek hogy ennyire kivan ,amugy is neki eleg 1,5naponta kielegiteni nem os csillapíthatatlan az igenye…

kozben meg tenyleg minden szelsoseges dolgot megcsinal,es eleg durva dolgokat is,minden ekorul forog.

Tudom hogy a ferfiakat a farkuk vezeti,de ez tenyleg ennyire sulyos a ferfiaknal?? Ti is naponta kiveritek es ha mar 1 napja nem volt semmi akkor szinte felrobbantok?


2022. jún. 25. 10:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
hátja. Volt már ilyen. Több csaj kell neki, de biztosan nem te vagy a tuti nyerő.
2022. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen, minden férfit a farka vezeti, kedves kérdező.

Ezért tart ott a világ ahol tart, semmi kreativitás, változatosság, fejlődés, csak a sima, és unalmas szexualizálás.

Adjál neki aethinileostradiol-t, és nyugtod lesz.

Vagy magadnak dihidrotestosteron-t.

Pár tipikus kanos pasas, akik naponta kiverik, és elég súlyos helyzetben vannak:

[link]

[link]

[link]

2022. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
4%
Mind ilyenek vagyunk, ha neked sok akkor lesz melletted más😘 vagy helyetted
2022. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Mondd neki, hogy mellette jöttél rá, hogy leszbikus vagy.
2022. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3,de irtam kenyszeresen ki van elegitve mindennap 1x ,de akkor meg tobbszor ki kell titeket? :)) napi hanyszor kell,hogy ne legyen “melletted masik v helyetted masik” ? Napi 2-3 cum kell emnektek? :D azert ezenkivul van mas eletetek? Mert az enyem olyan,hogy napi 1x ki van ahogy szeretne amit ker szo nelkul majd ahogy kilepk mar poreszet nezi.
2022. jún. 25. 11:27
 6/19 A kérdező kommentje:
4,ha-ha vagy aszexualis
2022. jún. 25. 11:27
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Csak a magam nevében írhatok, néha van úgy hogy napi 5-6 alkalom is kevés😅
2022. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan párt, akivel jobban összeilletek.


Nekem a férjem leáll, ha azt érzi, hogy nem élvezem. Ha három heti egy, akkor annyi van.

2022. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Na te se lennél a nőm..
2022. jún. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyálatlán nem igaz minden férfire. SŐt, két év után elég kevésre igaz,
2022. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!