Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes döntés ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nos a sztorim: Egy ideje már jegyben járok a párommal aki 26 éves,én 31..

Teljesen normális és kiegyensúlyozott kapcsolatban éltünk,legalábbis eddig úgy gondoltam...

Másfél hete megismertem egy másik nőt,aki odalépett hozzám,hogy tüzet kérjen... amiből kb 4 órás kv-zás lett.... tudja,hogy nekem menyasszonyom van mert őszintén elmondtam... de egyszerűen annyira megfogott a nő, hogy azóta napi szinten beszélgetünk.. semmi extra..csak egyszerűen hétköznapi dolgokról.. úgy érzem,hogy talán több is lehetne belőle... de annyira kételyek között vagyok.. vajon csak egy fellángolás..? Vagy bele kellene vágnom az újba?

Az normális válaszokat előre is köszönöm...



2022. jún. 27. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Egyértelműen fellángolás.

Ha minden rendben van a kapcsolatodban, azért jegyezted el, mert te is szeretnéd/szeretted volna az esküvőt, és amúgy jól kijöttök, akkor en nem rugnek fel egy működő kapcsolatot egy laza fellangolasert, mert ez valószínűleg csak az.


24N

2022. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Csináld bajnok! Legyen második csajod is, ha megteheted, első csajodat legalább később fogod megunni.
2022. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre van példa, csam érdekességképp elmondom, hogy egyik ismerősöm csalta a barátnőjét, végül szakítottak és összejött a szeretőjével. Most folyamatosan az mérgezi a kapcsolatukat, hogy ha az előző nőt is ilyen könnyen csalta, akkor a mostanit is biztosan ugyanígy teszi, nulla bizalom van.

Ha összejönnél a másik nővel, simán benne van a pakliban, hogy nem működne emiatt.

Plusz ez tényleg csak egy fellángolás. Nem írtad ki a nő, vadidegen volt korábban? Én nagyon gyorsan kiiktatnám teljesen és elkezdeném átgondolni, hogy mi hiányzik a jelenlegi kapcsolatomban, ami miatt kifelé tekintgetek.

2022. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg
2022. jún. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Hölgyekre/lányokra(direkt használom a lány szót aki még éretlen) tapasztaltam több ilyet. Van egy pasija,jól megvannak(langyos víz kapcsolat nincs veszekedés, de nincs pezsgés se)pasi komolyan gondolja,lánykérés a lány a romantikus pillanatoktól elolvad,igent mond,még az esküvő tervezősdi is tök romcsi dolog. Aztán rájön neki izgalom kell. Főleg ha egy határozott nemet nem értő pasi udvarol neki, még a völegénye veszekszik az esküvői túlköltekezés miatt.
2022. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha elveszed egesz eletedben ott lesz ezek után a mi lett volna ha.


Tanácsosabb lenne akkor hazasodni ha már vannak tapasztalataid az ilyen- egy masik nő varázsa- flow-kal is.


Ajkor kell házasodni amikor ugy erzed mar minden megvolt már mindent kiprobáltál már tudod hogy hamis illuziok vagy mennyire izgi de 4.is van meg 5. is akinek megint van varázsa.


Ugy kell házasodni hogy már tudod azt van 100 masik nö is 100 masik vonzerovel, de akkor is csak az egy kell es senki más. Elmehet a varázsával a p.csába.

2022. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

*csak az az egy kell

* mindenki más elmehet a varázsával

2022. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor tényleg csak fellángolás lenne..

Mert bár teljesen ellentéte a menyasszonyomnak de mégis van benne valami... de akkor a legjobb az lesz ha tényleg hagyom ezt az egészet.. és inkább arra koncentrálok ami működik..

3as teljesen idegen volt eddig számomra.

2022. jún. 27. 21:55
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8

Ne legyél hülye, egyszer vagy te is fiatal, ráadásul minden nő félrekúr, csak ők ügyesebben titkolják, csajod is tuti csal akivel csak tud...

2022. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkit meg kell dugni akit csak lehet, az se baj ha csaj
2022. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!