Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető a párkapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető a párkapcsolatom, vagy egyáltalán mi a helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Relatíve fiatal vagyok, 25 éves, másfél éve élek párkapcsolatban, ami már egy ideje kezdett ellaposodni, de a szeretet elég mély, mert nagyon nehéz időszakokon átsegítettük egymást.


Egy barátom tanácsára letöltöttem egy nyelvtanulást segítő appot, ahová egy sima képet raktam fel, mégis tízesével kezdtek írni rám lányok, az elején nem válaszoltam, mert nem ezzel a céllal töltöttem le, majd ebből az lett, hogy már napi több órát beszélgetek lányokkal, hangüzenetek, videó és chat formájában.


Az egész szürreális, szinte black mirror szintű scifi, soha nem ismerkedtem interneten és olyan szinten függő lettem egy hét leforgása alatt, mint még sosem semmitől. Tudom, hogy a megcsalás tulajdonképpen már ezekkel a beszélgetésekkel megvalósult, annak ellenére, hogy egyikben sem volt szexuális utalás sem, de az egész arra ébresztett rá, hogy mennyi lány van még a világon, akiket érdekelhetek, akik számára érdekes lehetek és egyre inkább a szakítás felé sodor ez az egész őrület.


Szégyellem magam és ha visszacsinálhatnám, biztos, hogy nem tölteném le.


Mi tévő legyek, van még esély arra, hogy a barátnőmmel rendezzem a dolgokat és újra a korábbihoz hasonló szenvedéllyel tudjam szeretni?



2022. jan. 23. 02:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Necces a helyzet. Elég jellemző, hogy amikor az emberek megtapasztalnak lehetőségeket, akkor nem képesek visszafogni magukat és mámorosak lesznek. Ikarosz története is erről szól.

Aztán van, akinek bejön, másnak meg nem.

2022. jan. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a csapda, mikor a másikat jobbnak látod annál az egyszerű oknál fogva, hogy nem vele élsz együtt tartós kapcsolatban. Az újdonság varázsával egyik párod sem fog tudni versenyezni és az esetek többségében ha azokkal az emberekkel lennél együtt, kiderülne, hogy ők sem jobbak vagy egyenesen rosszabb velük a kapcsolat. Ritka az, amikor tényleg jó az a megérzésed, hogy jobb lenne azzal a bizonyos idegennel.


Javaslom, válaszd szét azt, hogy a jelenlegi kapcsolatod milyen és hogy ezek az emberek milyenek. Ha szar a kapcsolatod, lépj ki minden mástól függetlenül. De ne azért, mert vár egy jobb lehetőség, ne valakiért szakíts, hanem mert nem megy együtt és akkor sem maradnál szívesen, ha szarna rád mindenki

2022. jan. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

természetesen tisztában vagyok azzal, hogy ezek a lányok nem olyanok, amilyeneknek elképzelem őket pár üzenet után és pár fénykép után, és a személyiségük nagy részét csak beleprojektálom, kiegészíti az agyam a hiányzó részt.


nagyon jól összefoglaltad a helyzet lényegét és nagyon köszönöm a válaszodat.

2022. jan. 23. 04:00
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Az utolsó mondatod a lényeg: lehet, hogy tudatosan őt választod, de az a lángoló szerelem már elmúlt, és nem is fog visszajönni. Ha te ezt keresed, akkor inkább szakíts, mert úgy is csak megcsalás lenne a vége. Ha elfogadod, hogy az a pillangós-szárnyalós érzés elmúlt, és más vette át a helyét, akkor együtt tudtok maradni.

Ne legyen igazam, de te vagy az a típus, akinek egyszerre kell minden, és őt se akarod elveszteni, de azért az új csajokat is felpróbálod, mert nem akarod kihagyni.

2022. jan. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Ha mar elkezdtel tobb lannyal beszelni es raadasul lathatoan erdekelnek is , akkor szerintem is szakits vele mert semmi ertelme. Nem vagy mar szerelmes es a szereteted sem eleg eros iranta (mivel megfordult a fejedben a szakitas)

Szerintem semmi ertelme ujra eleszteni azt ami halott

Kalandozz eld ki magad aztan eljon az ido mikor megtudsz majd allapodni.

2022. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még azt sem mondanám, hogy nem fog visszajönni a lángolás.18 éve élek párkapcsolatban, és a mai napig vannak ilyen szerelmes időszakok a mindennapokban. Nyilván ezt tarkítják a laposabb, és az egymást megőrjítő időszakok, de az általában rajtunk múlik, melyiket éljük.
2022. jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Himr.banc
2022. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Az én páromat is egy nyelvtanuló appon ismertem meg.

Teljesen véletlenül akartunk egymásba.

Eddig a pontig nem is gondoltam volna, hogy még ettől is félnie kell a nőnek...:D


Szerintem szakíts vele, a lány ennél jóval többet érdemel.

2022. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az a gond, hogy már 1.5 év után történt ez meg. Ilyenkor ha észre is vesz az ember valakit, csak suhanó játszadozó gondolatnak szabadna lennie. Ha már most elgondolkodtál a kapcsolatodon egy kis chatelgetések után, mi lenne később? 3 meg 10 meg 20 évnél?

Mert ha egy bő évtizedes kapcsolatban történt volna, azt mondanám, töröld a fenébe az alkalmazást és csendben várd meg amíg lenyugszol. De így...

2022. jan. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
1,5 év után miért érzed laposnak a kapcsolatot? Milyen programokra jártok, mit csináltok együtt? Annyi helyre el lehet menni, egyik héten mozi, másik héten színház, közös nyaralás, sport, séta, túra, barátokkal közös társasozás... Nem tudsz, nem akarsz vele beszélgetni, mi az oka, hogy nincs igényed a barátnődre?
2022. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!