Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha ti l szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ti l szeretnétek pattintani egy lányt egy dugás után, hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 27. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Haverjaimról tudok nyilatkozni, ők egyszerűen nem keresik őket többet, bár megjegyzem a legtöbb nő tudni szokta a dolgát amúgy is...
2022. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Azért ehhez nem kell agysebésznek lenni. Nem keresed az illetőt, ha meg ő keres, vagy nem reagálsz, vagy csak úgy és annyit, hogy érezze, hogy nem akarsz tőle semmit. Ja, igen. Bunkónak fog tartani, kéretik erre nem utólag rácsodálkozni.
2022. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
De akár gerincet is növeszthetsz, és megmondhatod, hogy "bocsi, de nem szeretnék veled többet találkozni."
2022. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több alkalmat/szexkapcsolatot ígért, de egy után csak annyit csinált, amit itt írtak is, hogy az addigi rendszeres írogatásokhoz képest hirtelen nem keresett többet. Ennyi, ebből is értek, nyilván nem fogom zaklatni, kvázi követelni a jussomat, ha nem jöttem be...
2022. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

#3

Én felhívtam és elmondtam hogy nem volt olyan jó a szex és úgy érzem nem vonzódom hozzá annyira

Hát kiakadt rendesen, a kedvenc részem az volt hogy "akkor miért dugtál meg???".

2022. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok gyoker.

Ha megis csak szex kell, akkor keresek olyat aki benne lesz es sokszor dughatunk ameddig akarunk

2022. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem tetszett a csaj, nem volt annyira jó, nem kerestem többet.
2022. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinevette a pici kis farkad és nem mersz többet a szemébe nézni?
2022. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!