Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vegyem komolyan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem komolyan, ha idegesen azt mondja a párom, hogy közömbös vagyok neki?

Figyelt kérdés
Párommal nem igazan tudunk mélyen elbeszélgetni. Pár éve élünk együtt de általában engem kérdez ki, hogy mit hallottam . Eleinte meséltem is neki, de a legtöbbször szarul jöttem ki belőle, mert vagy belekötött amit mondtam vagy később visszaélt vele és a fejemhez vágta! Ő igazan nem mesél nekem semmit. Már olyan érzésem van mintha sumák lenne! Elegge kötözködő egy férfi. Mivel így nekem támadt, hogy nem tud velem elbeszélgetni/ persze ezért IS en vagyok a hibás/ - ami elég rosszul esett- rákérdeztem h mit érez irántam. Erre azt monta, hogy közömbösséget!! Mióta ezt kimondta ez kattog a fejembe ...h közömbös vagyok neki! Szerintetek olyan lehet hogy csak a vita hevében mond ilyet az ember a párjára? vagy ezt vegyem komolyan ?...
2022. jún. 28. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért vagy olyannal együtt, akivel nem tudsz mélyen elbeszélgetni?
2022. jún. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy higgadt pillanatában beszélj vele hogy ezt komolyan gondolta e?!

Éreztesd vele hogy meg vagy bántva! Én a helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból! Nem jó valakivel csak azért együttmaradni mert régóta együttvagytok és stb indokok!

2022. jún. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
A kérdés az, hogy te hogyan érzel? Miért jó neked, hogy lépten-nyomon lealáz? Jajj tudom, most az jön, hogy amúgy te annyiiiiiira szereteeeeed. Oké van aki az alázásra izgul, csak akkor nem értem mit panaszkodsz.
2022. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Kit érdekel, hogy mit mond, az a lényeg, hogy mit tesz. A tettei pedig nem azt mutatják, hogy olyan piszkosul szerelmes lenne. Azért tart, hogy legyen kibe beletörölni a lábát. "Kötözködik", vagyis veszekedést provokál, rombolja az önbizalmad ezáltal építgeti a saját egoját. Jelenleg már annyira nem érdekled, hogy nem is próbál hazudni róla, hogy szeret, de kidobni hülye lesz, akkor ugrik a fix punci. Majd mész magadtól, ha akarsz.
2022. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem veted észre ismerkedési szakaszban,hogy csak te beszélsz.


Ez nem szerelem!


Ne alázd magad jobban. Aki ilyent mond azzal nem érdemes kapcsolatban lenni.


A szerelem nem bánt, hanem szeret.

2022. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Bele fogsz betegedni. Ahogy 4-es írta, kellett neki egy olyan ember akin az egoját fitogtatja.
2022. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
* Hogyhogy nem vetted észre ismerkedési szakaszban, hogy csak te beszélsz?
2022. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Négyes, azért ebbe belekötnék. Elismerem, a tettek fontosabbak a szavaknál, de igenis számít, mit mond a másik. Ha lenne párom, lehozhatná a csillagokat az égről, akkor is külön válnának útjaink, ha azt vágná a fejemhez, hogy közömbös vagyok neki. Nem párkapcsolatban is, akit szeretek, vele akkor is törődöm, vagy legalábbis nem xarom le a fejét és veszem semmibe, ha éppen összeveszünk valamin.
2022. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Párod, ő nem a párod csak szexelni tart olcsóbb mint prostihoz járni azért is beszél így mert neki nem vagy párja csak használati tárgy meg mert megteheti veled .. Hézag töltő vagy aki hagyja hogy lábat töröljenek bele..
2022. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ideje egy uj kapcsolatnak
2022. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!