Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire vegyem komolyan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem komolyan, ha idegesen azt mondja a párom, hogy közömbös vagyok neki?

Figyelt kérdés
Párommal nem igazan tudunk mélyen elbeszélgetni. Pár éve élünk együtt de általában engem kérdez ki, hogy mit hallottam . Eleinte meséltem is neki, de a legtöbbször szarul jöttem ki belőle, mert vagy belekötött amit mondtam vagy később visszaélt vele és a fejemhez vágta! Ő igazan nem mesél nekem semmit. Már olyan érzésem van mintha sumák lenne! Elegge kötözködő egy férfi. Mivel így nekem támadt, hogy nem tud velem elbeszélgetni/ persze ezért IS en vagyok a hibás/ - ami elég rosszul esett- rákérdeztem h mit érez irántam. Erre azt monta, hogy közömbösséget!! Mióta ezt kimondta ez kattog a fejembe ...h közömbös vagyok neki! Szerintetek olyan lehet hogy csak a vita hevében mond ilyet az ember a párjára? vagy ezt vegyem komolyan ?...
2022. jún. 28. 09:43
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

7#

Annyira szerelmes voltam belé, h minden pillanatnak őrültem amit elem töltött el. Ha kellett akkor én -beszéltem és nem tűnt akkor fel h ő mondjuk jóval visszafogottabb ebben.

2022. jún. 28. 13:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nem túl indiszkrét a kérdés a szexuális életetek milyen? Alapból hogy viselkedik veled? Ha épp nem ideges!
2022. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Savlekotő ***** válasza:
Na pont ezt használja ki h neked az is jó ha beléd rúg, mert veled tölt akkor is időt, terápia mert a következő pasi is láb torlonek fog használni, de ezt sok nő otthonról hozza hogy otthon is láb törlök voltak
2022. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A szexuális életünk nem túl jó. Vannak gondok nála a me...déssel.Ha épp nem ideges és persze én bólogatok akkor meg ugy ahogy elvagyunk ...
2022. jún. 28. 17:22
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hogy ilyen problémái vannak? Szerintem lépj!
2022. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Párom 40 plusszos
2022. jún. 28. 20:55
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mihamarabb lépj!

Ha nincs pénzed külön költözni gyüjts egy picit de ne türd tovább!

A szerelem úgyis rád talál ujra, és azt fogod gondolni, basszus miért nem léptem hamarabb!

2022. jún. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!