Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm írt az exének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm írt az exének, jogosan akadtam ki ezen?

Figyelt kérdés
Másfél éve szakított vele barátnőm, de négyhavonta valahogy összeakadnak chaten. Az utóbbi időben alig tudtunk találkozni barátnőmmel a vizsgák miatt, és bevallom nem volt mindig energiám csevegni vele nap végén telefonon ebben az időszakban. Kiderült, hogy múlt héten írt az exének, hogy mi újság vele. Nekem rohadt szarul esett, de elmondása szerint nem beszéltek semmi különösről, csak hogy kivel mi volt az elmúlt időben. El is olvashattam volna, de nem akartam turkálni a dolgaiban. Ő váltig állítja, hogy ebben nincsen semmi.
2022. jún. 28. 23:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem, hogy mindketten 22 évesek vagyunk 2 hónapja együtt.
2022. jún. 28. 23:28
 2/11 anonim válasza:
28%
Kidobnám.
2022. jún. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

Ne csinállj jelenetet, egyszererűen említsd meg az ex új barátnőjének hogy a barátnőd a pasijának írogat.

Hidd el a barátnőd nagyon hamar be fogja fejezni:)

2022. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, az nem durva egy kicsit, hogy megkeresem az új barátnőt? 😅
2022. jún. 28. 23:41
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Az nem, de amit a barátnőd kapni fog tőle, az lehet hogy az lesz:)
2022. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Nála nem.
2022. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

2 hónapja vagytok együtt. Ha mostanában alig tudtatok találkozni és telózni sincs energiád, akkor min vagy meglepődve?

Elhanyagolva érzi magàt lehet.

Nem mondom, hogy megcsalni akart, csak beszélgetni valakivel.

Inkább szedd össze magad és foglalkozz vele többet, mert meg is kell ám tartani.

2022. jún. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
Kuka
2022. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár havonta chatelnek, így is hogy veled kapcsolatban van, akkor számíts arra, hogy ő ezzel az exével tartani fogja a kapcsolatot a jövőben is.

Vannak párok, ahol ez mindkét fél részéről ok, másoknál nem, van aki jogosnak gondolja majd a kiakadásod, van aki nem.


Ha neked ez nem fér bele, szakíts. Sok időt és konfliktust megspórolsz magadnak.

2022. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Ti normalisak vagytok?

Nagyot neznek, ha nem irhatnek barmikor az exemnek. At is szoktam hivni magunkhoz neha. Felnott korban olyan nehez kapcsolodni az emberekhez, en orulok, hogy van valaki, akiben megbizok es jo fej.

Es egyaltalan nem akarok tole semmi mast, testileg sem, sehogy.


31N

2022. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!