Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem is említette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem is említette, hogy 3 fiúval jár teniszezni már 2 hete. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

2 éve járunk és arról volt szó, hogy mindent elmondunk egymásnak. Konkrétan úgy bukott le, hogy tegnap kérdeztem, hogy mit csinált délután. Azt mondta egész nap otthon volt és pihent. Közben pedig megtudtam az anyjától, hogy ezzel a 3 fiúval volt 2 órát állítólag teniszezni. Utána persze barátnőm is bevallott mindent.

Én kicsit mérges lettem, hogy miért nem lehetett ezt elmondani. Nem adott rá semmi mentséget.

22F


2014. júl. 6. 16:28
1 2
 1/13 DanteSparda ***** válasza:
nálam ez már szakító ok lenne
2014. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos balek vqgy
2014. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom féltékeny típus vagy és nem akarta, hogy kiakadj? Amúgy sem kell mindenről tudnod! Lehet egy kis magánélete !
2014. júl. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én már felnégyeltem volna a lányt szerelemféltésből. Hogy tehet ilyet, hogy TENISZEZNI jár, ráadásul nem egy, hanem HÁROM fiúval?! Elképesztő arcátlanság.
2014. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a barátnődnek miért kellett eltitkolni. Vagyis ez szerintem csak akkor érthető, ha nagyon féltékeny típus vagy és hamar felkapod a vizet. Egyébként el kellett volna mondania... a lényeg, hogy üljetek le és beszéljétek meg
2014. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Látom egyeseknek nem esett le, hogy NEM az a baj, hogy eljár. Sose voltam féltékeny típus, sose szoktam kérdezgetni, hogy hova jár meg kivel.

Csak most teljesen véletlen rákérdeztem és hazudott.

2014. júl. 6. 16:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megfordul az ember fejében, hogy "Vajon mit hazudozott még?!"
2014. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a gond, hogy eljár 3 fiúval teniszezni..hanem azzal, hogy megmondhatta vna, hogy hol volt.. nem kell hazudni h otthon volt és pihent. Tutii nem csal meg sztem, inkább csak ezt beszéld meg vele, hogy nyugdtan mondja meg h hol van és kivel, minthogy hazudjon.
2014. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Hát, az első az, hogy miért nem bízol a barátnődben?

Én bíztam a nőmben(amikor volt) amikor csakis pasikkal teli munkahelye volt.

A másik, hogy miért számolna be ilyen jelentéktelen dolgokról?

Szóval HA

2014. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
BÍZNÁL A BARÁTNŐDBEN, NEM LENNE EZ GOND.
2014. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!