Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátnőm viselkedésére?

Figyelt kérdés
Elvittem haza bemutatni és ott volt nálunk az uncsitesóm akinek folyamatosan beszólogatott. Amikor betelt a pohár akkor felhívtam a szobámba és kérdőre vontam. Azt mondta hogy mit képzel az unokatesóm(nem ilyen szavakkal) hogy ölelget meg puszilgat engem. Hozzátenném hogy mi kb együtt nőttünk fel tehát ő olyan nekem mintha a nővérem lenne. Annyi volt hogy megölelt meg adott puszit az arcomra. Én meg egyszer adtam neki egy puszit a fejére amikor felálltam az asztaltól. Meg az is baja volt hogy beszélgettem vele. Szeretem ezt a csajt de olyan dilis hogy ilyeneken féltékenykedik.
2020. márc. 6. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Féltékenykedett az unokatestvéredre?

Nem normális ez a nő.

Hosszú távon én nem bírnám elviselni az ilyen nőt, de ez az én privát véleményem.

2020. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyvonalakban igen. Féltékenykedett az unokatestvéremre.
2020. márc. 6. 21:04
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Már most lapátra vele..
2020. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Engem is zavarna ez a fajta egymás korbenyalasa. A beszélgetés ok, de a többi minek kell? Amúgy hallottunk már olyanról, h valaki túl jóban volt az uncsitesojaval és olyat is, h elvette feleségül...
2020. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Normál esetben azt írnám, hogy nincs rendben a csajod. De.. és bár kevés infó ezért lehet én értem félre de nem túl szoros az a kapcsolat az unokatestvérrel? Csak kérdezem.. Mert ha találkozásnál, búcsúzásnál adtok puszit egymásnak oké. De spontán amikor csak felállsz az asztaltól adsz neki egy puszit? Miért is? Másnak is adtál? esetleg a barátnődnek? Vagy csak az unokateso van ilyen "kiváltságos" helyzetben? Előttem jól írták, láttunk már túl szoros unokateso viszonyt...
2020. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Miért puszilgatjátok, ölelgetitek egymást csak úgy?? Hány évesek vagytok?

Szerintem ez túlzás.

2020. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez már nekem is sok lenne! A barátnőd rosszul kezelte, nem bunkóznia kellett volna az unokatesóddal. Én ha kettesbe lettünk volna megkérdeztem volna tőled, hogy mi a fészkes fene bajotok van nektek, hogy nyaljátok egymást elvileg FELNŐTTként!
2020. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Igen, én is a barátnőd pártját fogom, de valószínűleg nem féltekénységből bunkóztam volna, csak egy párszor átfutott vna az agyamon, hogy Jézusom ez óvoda? Hülyén viselkedsz, nekem is van testvérem nem nyalogatom.
2020. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Én megértem a barátnődet. Én is kellemetlenül érezném magamat, ha átmennék valakihez, és az illető egy számomra még idegen embert puszilgatna, ölelgetne. Képzeld el a fordított helyzetet: felmész a barátnődhöz mint a barátja, ő meg egy férfi rokonát puszilgatja. Neked se esne jól szerintem.
2020. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%

Én sem értem minek kell spontán homlokon csókolnod a saját rokonod. A homlokpuszi egy sokkal bensőségesebb szint, amit a barátnőd meg nem kapott meg aznap.

Szóval valahol ő is érthető, hogy kiakadt. De tény, hogy ő se kezelte jól.

2020. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!