Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért küldözgeti haverjainak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldözgeti haverjainak instas csajokról képeket?

Figyelt kérdés
lassan 1eve együtt vagyoj,elmondása alapján is minden tökéletes,most viszont kiderült,hogy amikor ossze jöttünk utána más nőknek is irogatott még,meg haverjainak egyfolytában küldözgeti az instas ribis képeket,nem vagyok neki elég jó?
2022. jún. 29. 06:34
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Valószínűleg nem vagy elég jó. A helyesírásod alapján nem tűnsz egy értelmiséginek. Sajnálom.
2022. jún. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak gyorsan írtam,és dühösen ..
2022. jún. 29. 06:41
 3/6 anonim ***** válasza:
22%

Ez nem kifogás. De valószínűleg tényleg nem vagy elég jó. Mondjuk nem hiszem, hogy esetedben azért, mert nem lehet veled mély, filozófiai beszélgetéseket folytatni, hanem egyszerűen nem nézel ki jól. Az instás csajok jól néznek ki, te nem.


De amúgy nem kell félned, mert bizonyára a pasid sem egy Brad Pitt, szóval nem fog kelleni ő az instás csajoknak.

2022. jún. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem értem,lapos hasam van, nagy műcicim, szép szám, sokszor kapom kívülről is a vissza jelzést
2022. jún. 29. 06:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen B terv vagy. Ha úgy tetszik, szamár. Én biztos nem maradnék egy olyan emberrel, aki csak beéri velem miközben az egész kapcsolatunk arra épül, hogy máson jár az esze
2022. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Faék egyszerű vagy 100 alatti IQ-val. Ne is várd hogy egy férfi komolyan vesz.
2022. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!